Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis'dan falan bir şeyler kapaydın sen de bugüne kadar, eğer manga seni ikna edemiyorsa kendi kendini ikna edeceksin hacı. Hayat zor biliyon :ehe:

Oden meyvesini geçemiyor veledin, bundan ötesi yok boşa bekleme daha anlamlı bir anlatış.
Yok ben o kadar yapamıyorum ya. Beni rahatsız eden bir şey olunca görmezden gelemiyorum. :D
Meyve de olur. Önemli olan Oden'in niyeti.
bişeyin temizlenmesine gerek yok, şuna bile boş yapıyorsunuz ya siz inanılmazsınız. gifin atılma amacı, o karede edilen laf ki "bırak gelsin" di. bunu bağlamından ayırıp neden teröriste şehide vadana bağlıyorsunuz la :S karar vericiler gidip teröristle anlaşır, teröristin mecliste barınmasına, toplum içinde yer edinmesine ön ayak olur, şehitler verilir kelle olur sen burda işte ahlak kasarsın, vatan severlik kasarsın. ben yarın öbür gün hitler gifi atınca katledilen onca insandan utanıp tepki vermeni bekliyorum. hani yok öyle olmaz ben sadece bizden ölenler olursa o zaman empati beslerim diyorsan geç, geeeeççççç.
Reis ben o yorumlara bilerek cevap vermedim. Mevzu uzamasın, boşver. :sapkali:

Herkes kendi acısına karşı daha hassas davranır. Ve yöneticilerin yaptığı rezillikler kendilerini bağlar.
Yok ben o kadar yapamıyorum ya. Beni rahatsız eden bir şey olunca görmezden gelemiyorum. :D
Meyve de olur. Önemli olan Oden'in niyeti.

Reis ben o yorumlara bilerek cevap vermedim. Mevzu uzamasın, boşver. :sapkali:
ne uzamasın abi, adam olsunlar lan ne bu her boka tepki. sanki senin benim hassas noktamız değil de bi bu cengaverler vadan milled kurtarıyor.

Oden senin allah belanı versin, vadan hayinlerini teröristleri barındırıp adamın yaptın ya iyi ki çorba olmuşsun it.

ne uzamasın abi, adam olsunlar lan ne bu her boka tepki. sanki senin benim hassas noktamız değil de bi bu cengaverler vadan milled kurtarıyor.

Oden senin allah belanı versin, vadan hayinlerini teröristleri barındırıp adamın yaptın ya iyi ki çorba olmuşsun it.
Lafı başka yerden aldın ve sonunda Oden'e vurdun. Yakışmadı. Neyse, bölüm bir çıksın da, ben de vurabilirim Oden'e. :(

Son gelen net bilgiyi veriyorum. Sürgün olayı yokmuş. Orochi, Oden saldırmadan hemen önce meyvesini açıyor ve kaçıyormuş. Burası net değil, ama sanırım Kaido, Oden'in arkasında Beyazbıyık var diye hemen saldırıya geçmiyor. Bölümün büyük kısmı Orochi'nin ülkeye verdiği zararlar ve Oden'in memleketi düzeltme çabaları ile geçiyormuş.

Oden şöyle bir bakıyor,kılıcını kaldıyor aniden şak diye kesiyor.Arkasına dönerken bir bakıyor Orochi dayanıklı çıkmış.Orochi demez mi "beni öldürürsen Kaido seni yaşatmaz." Oden tabi şaşırıyor ben neden buna tek atamdım diye, ç"ağır lan Kaido yu,ben one piece görmüş adamım"diyor.Kaido bir geliyor Oden suratı kıpkırmızı bu adam tam bir savaş makinesi.Acı sonunu anlıyor ve Kaido ile olan savaşı hayatına mal oluyor.

SON

Üye silindi 5781

En son Sabo'nun Burgess'e "Ace için kin tutmuyorum. " demesi sinirime dokunmuştu. Japonların merhamet ayakları bazen sınırı aşıyor baya.

Son gelen net bilgiyi veriyorum. Sürgün olayı yokmuş. Orochi, Oden saldırmadan hemen önce meyvesini açıyor ve kaçıyormuş. Burası net değil, ama sanırım Kaido, Oden'in arkasında Beyazbıyık var diye hemen saldırıya geçmiyor. Bölümün büyük kısmı Orochi'nin ülkeye verdiği zararlar ve Oden'in memleketi düzeltme çabaları ile geçiyormuş.
Oh be.

Artık rahat uyuyabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık