Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özelden bana mesaj atıp, sınırını çıkaranlar oldu. Orochi'yi ben mi öldürmedim lan, bana ne laf söylüyorsunuz?

İçlerinde kesin @Kuroro vardır. Taktı bu olaya. :oleyo2:
Orochi yaşayacak yol ve fabrikalar yapılacak. Ülkenin GSYIH'si bu adam sayesinde yükseldi.
Benim Oden'e güvenim tam. Mantıklı bir sebebi vardır. Salmamıştır öyle dokunmadan. Sakin bir şekilde sayıyı bekliyorum :D

Oden fanlarına sesleniyorum, bölüm çıkana kadar sandıkları terk etmeyin :oleyo2:

Fake'dir, yanlış bilgidir. Zarfın içini inceden keserken tam görememiştir içerideki hain kardeşimiz. Yalandır o. Oden bile isteye minik yıldırım'ı sağ komaz, koyarsa Allah belasını verir. Gerçi vermiş zaten

Oden, Orochi'yi öldürmüyor dediysek, hiçbir şey yapmıyor değil. Vuruyor, ama Orochi ölmüyor. Sonra da konuşmalar oluyormuş. Oden "Kralın gelsin" diyor, gerisini biliyorsunuz.

Oden, Orochi'yi öldürmüyor dediysek, hiçbir şey yapmıyor değil. Vuruyor, ama Orochi ölmüyor. Sonra da konuşmalar oluyormuş. Oden "Kralın gelsin" diyor, gerisini biliyorsunuz.
Ya senin böyle bir lüksün yok. Koca bir ülkenin kaderini sırtlanmışsın resmen. Sen o gelen kralı indirecek güçte dahi olsan bu riski alamazsın. Umarım Oden, kan kardeşi can yoldaşı olan çağın en büyük korsanlarının en azından birinden yardım istemiş veya istemeye çalışmıştır bu süreçte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık