Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyazbıyık Shanks'ın Marineford'a girişi gibi iş işten geçtikten sonra Wano'ya yetişirse flashback boyut atlar.

Şu an bölümden tek beklentim, beni bu konuda ikna etmesi. Oden'den soğumak istemiyorum. Öldüğünde yas tutmak istiyorum. Yapma Oda, yapma Oden. :(
@Alpamis'dan falan bir şeyler kapaydın sen de bugüne kadar, eğer manga seni ikna edemiyorsa kendi kendini ikna edeceksin hacı. Hayat zor biliyon :ehe:

Oden meyvesini geçemiyor veledin, bundan ötesi yok boşa bekleme daha anlamlı bir anlatış.

hitler senin iç siyasetinle alakalı biri değil dostum. Hdpkk lı teröristleri görünce benim zerre gülesim gelmiyor. Şehitlerinden utanan kimsenin bunu espriyle karşılamaması lazım. Neyse spoiler sayfası kirlenmesen bir admin temizlerse yorumları sevindirici olur.
bişeyin temizlenmesine gerek yok, şuna bile boş yapıyorsunuz ya siz inanılmazsınız. gifin atılma amacı, o karede edilen laf ki "bırak gelsin" di. bunu bağlamından ayırıp neden teröriste şehide vadana bağlıyorsunuz la :S karar vericiler gidip teröristle anlaşır, teröristin mecliste barınmasına, toplum içinde yer edinmesine ön ayak olur, şehitler verilir kelle olur sen burda işte ahlak kasarsın, vatan severlik kasarsın. ben yarın öbür gün hitler gifi atınca katledilen onca insandan utanıp tepki vermeni bekliyorum. hani yok öyle olmaz ben sadece bizden ölenler olursa o zaman empati beslerim diyorsan geç, geeeeççççç.

bişeyin temizlenmesine gerek yok, şuna bile boş yapıyorsunuz ya siz inanılmazsınız. gifin atılma amacı, o karede edilen laf ki "bırak gelsin" di. bunu bağlamından ayırıp neden teröriste şehide vadana bağlıyorsunuz la :S karar vericiler gidip teröristle anlaşır, teröristin mecliste barınmasına, toplum içinde yer edinmesine ön ayak olur, şehitler verilir kelle olur sen burda işte ahlak kasarsın, vatan severlik kasarsın. ben yarın öbür gün hitler gifi atınca katledilen onca insandan utanıp tepki vermeni bekliyorum. hani yok öyle olmaz ben sadece bizden ölenler olursa o zaman empati beslerim diyorsan geç, geeeeççççç.
Herkes kendi acısına karşı daha hassas davranır. Ve yöneticilerin yaptığı rezillikler kendilerini bağlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık