Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten hakaret etmediğini biliyorum bu adamın bu videoyu zaten izledim Pedofili bir hakaret değil nasıl hakaret değil açıklayayım gerçekten değerli bulduğu hocalardan bir tanesi pedofiliyi zaten savunuyor burada Dia yanlış bir şey dememiş buyur. Hedef ahlaki Nurettin hoca olan biri için böyle bir şey denmesinde ne sıkıntı var?
2 tane küçük kız çocuğu olan adama pedofili diyorsun. Yapma gözünü seveyim ya.

Zaten hakaret etmediğini biliyorum bu adamın bu videoyu zaten izledim Pedofili bir hakaret değil nasıl hakaret değil açıklayayım gerçekten değerli bulduğu hocalardan bir tanesi pedofiliyi zaten savunuyor burada Dia yanlış bir şey dememiş buyur. Hedef ahlaki Nurettin hoca olan biri için böyle bir şey denmesinde ne sıkıntı var?
Nick'in hakkını veriyon kanka. :hhh:

Zaten hakaret etmediğini biliyorum bu adamın bu videoyu zaten izledim Pedofili bir hakaret değil gerçekten değerli bulduğu hocalardan bir tanesi pedofiliyi zaten savunuyor burada Dia yanlış bir şey dememiş buyur.
Nasıl değil hocam? Kendi kendine bir çıkarım yapıyor tarihi bir kralı değerli bir lider görebilirsin ama bu onun her şeyini onayladığın anlamına gelmiyor işlediği iyi şeylere ortak olmadığın gibi kötü şeylere de ortak değilsin. Şuna hakaret demiyorsan bence konuyu hiç uzatmayalım bell ki dioyu seviyorsun, takip ediyorsun vs.

Nasıl değil hocam? Kendi kendine bir çıkarım yapıyor tarihi bir kralı değerli bir lider görebilirsin ama bu onun her şeyini onayladığın anlamına gelmiyor işlediği iyi şeylere ortak olmadığın gibi kötü şeylere de ortak değilsin. Şuna hakaret demiyorsan bence konuyu hiç uzatmayalım bell ki dioyu seviyorsun, takip ediyorsun vs.
Örnek aldığım ahlak anlayışı ne demek ? Yani sen bir adamın ahlak anlayışını örnek alıyorsan ve o adamın ahlak anlayışına erişmem bile zor dediği adam 7 yaşında ki veya 9 yaşında ki bir kız çocuğu 25 yaşında ki bir erkek adam ile evlenmesinde sıkıntı görmüyorsa ne diyelim ? Ayrıca kendisi Atatürk'e dolusuna hakaretler eden Kadir Popcorn hayranıdır bunu da belirteyim. Yani Diamond'u sevip sevmemek değil ki, mesele inandığı ve üzerine kurduğu sistemde örnek aldığı adamlar çok sıkıntılı adamlar konuyu daha fazla uzatırsak din-siyaset tartışmasına dönecek konu.

Son düzenleme:
Örnek aldığım ahlak anlayışı ne demek ? Yani sen bir adamın ahlak anlayışını örnek alıyorsan ve o adamın ahlak anlayışına erişmem bile zor dediği adam 7 yaşında ki veya 9 yaşında ki bir kız çocuğu 25 yaşında ki bir erkek adam ile evlenmesinde sıkıntı görmüyorsa ne diyelim ?
Bu hakaret için geçerli bir sebep midir? Birini övüyor olabilirsin kitabını okuyor olabilirsin bu onun tüm görüşlerine katılıyor olabileceğin anlamına mı geliyor? Cengiz han tarihin en iyi komutanlarından birisi çok başarılı vs diye öven birine hee demek sen de vahşi bir katilsin diye hakaret mi etmek gerekiyor?

Bu hakaret için geçerli bir sebep midir? Birini övüyor olabilirsin kitabını okuyor olabilirsin bu onun tüm görüşlerine katılıyor olabileceğin anlamına mı geliyor? Cengizhan tarihin en iyi komutanlarından birisi çok başarılı vs diye öven birine hee demek sen de vahşi bir katilsin diye hakaret mi etmek gerekiyor?
Sen bir komutanı başarılı bir komutan diye övüp orada bırakabilirsin benim ahlak anlayışım Cengizhan demezsin burada bahsedilen konu zaten ahlak anlayışı üzerine o adamın ahlak anlayışını övüp övüp bitirmezsen o adamın da ahlak anlayışını ya bilmeden böyle bir şey dedin yada bilerek demişsindir? O zaman ACM o adam benim ahlak anlayışı seviyemin çok çok üzerinde bir adam demeyecek(çünkü ahlak anlayışında pedofili var adamın) ben onun mertebesine bile ulaşabilir miyim demeyecek derse işte bu olay oraya geliyor(kabulleniş) verdiğin örnek ile bu çok alakasız Cengizhan başarılı bir komutan demek ile Cengizhan'ın ahlak anlayışı benim örnek aldığım yegane ahlak anlayışı demek arasında dağlar kadar fark var anlaşılır olmuştur umarım.

Son düzenleme:
Sen bir komutanı başarılı bir komutan diye övüp orada bırakabilirsin benim ahlak anlayışım Cengizhan demezsin burada bahsedilen konu zaten ahlak anlayışı üzerine olursa o adamın ahlak anlayışını övüp övüp bitirmezsen o adamın da ahlak anlayışını ya bilmeden böyle bir şey dedin yada bilerek demişsindir? O zaman ACM o adam benim ahlak anlayışımın seviyemin çok çok üzerinde bir adam demeyecek ben onun mertebesine bile ulaşabilir miyim demeyecek derse işte bu olay oraya geliyor verdiğin örnek ile bu çok alakasız Cengizhan başarılı bir komutan demek ile Cengizhan'ın ahlak anlayışı benim örnek aldığım yegane ahlak anlayışı demek arasında dağlar kadar fark var anlaşılır olmuştur umarım.
Hala küfür için ya da o itham için haklılık payı vermiyor. Adamın bu videosundan haberi olmayabilir vs. Bu net hakarettir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık