Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu bilmiyordum. Öğrenmiş olduk. Youtube tutoriallarında çok gördüğümüzden öyle yazdıydım.
Sektöre ayak basıp yurt dışında çalışmaya başlarsan daha kötülerine de denk gelirsin. Bana bunların çoğunu Amerikalı team lead anlattı. Bir ara hintliler ortalıktan kayboldu ses soluk yok. Baktık adamların parası geç yatınca eylem yapmışlar ki sorun onların devletinden kaynaklanan para aktarma sistemindeymiş. Ama salaklar sorunun bizim şirketten kaynaklandığını zannetmişler. Bunlar gittikten sonra kodlarını düzeltmek için 1 ay süre harcadım. O ara herhangi bir job almadım. Bir de bug'lı yazıp duruyorlardı kaç kere uyarmama rağmen halen aynı şeyleri yapıp duruyorlardı. RxJs falan kullanmadan saçma sapan angular eklentileri kullandıkları bir dönem vardı. Çektim bir gün bunlara yazılım anlattım. Yani öyle her gördüğün Hintliyi deden zannetmicen :D Adamların attıkları videoların çoğu da çakma oluyor ama bunların youtube algoritmasını çözdükleri bir sistem var onu kullandıklarından sürekli karşımıza çıkıyor. Neyse daha çok bildiğim şey var da Pakistan'lılara girmek istemediğimden bahsetmeyim.

PC açılırken sürekli F2 tuşuna bas çek. Orada bios ekranı açılacak oradan gireceksin BOOT menüsüne. Oradan hallet işte. Arkadaşlarından falan trolleyen de olabilir. Bu durumu biliyorsa ki bir ara benim arkadaşının pc'sinin bios pilinde sıkıntı vardı. Sürekli böyle bir şeyi değiştiriyordu pc'yi açmak için seninkinde de böyle bir sorun olmuş olabilir.

Farklı birisi daha yakından tanımak isterim!!
"Benim adım zecx. 20 yaşındayım. Konumum tam olarak bilinmiyor ve ben evli değilim. Genelde çok gezerim ve her gün en geç saat 20.00’de eve geliyorum. Sigara ve içki içmem. Saat 00:30’ta yataktayım ve ne olursa olsun sekiz saat uyuduğumdan emin olurum ve uyumakta zorluk çekmem. Tıpkı bir bebek gibi sabahları yorgunluk ve stres olmadan uyanırım. Son kontrolde herhangi bir sorun olmadığı söylendi. Çok sakin bir hayat yaşamak isteyen bir insan olduğumu açıklamaya çalışıyorum. Kazanmak, kaybetmek gibi geceleri uykumu kaçıracak düşmanlarla uğraşmamaya özen gösteriyorum. Ben toplumla böyle başa çıkıyorum ve bana mutluluğu getiren şeyin bu olduğunu biliyorum. Yine de, eğer savaşacak olsaydım, kimseye kaybetmezdim."

PC açılırken sürekli F2 tuşuna bas çek. Orada bios ekranı açılacak oradan gireceksin BOOT menüsüne. Oradan hallet işte. Arkadaşlarından falan trolleyen de olabilir. Bu durumu biliyorsa ki bir ara benim arkadaşının pc'sinin bios pilinde sıkıntı vardı. Sürekli böyle bir şeyi değiştiriyordu pc'yi açmak için seninkinde de böyle bir sorun olmuş olabilir.
O zaman bu işlemleri yapıyorum videoya göre doğrumudur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık