Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gelecek Hakkında Tavsiyeler

Bu çok yanlış bir tavsiye, üniversiteye yerleşince bir daha sınava girilirse puan kırılıyor. Az buz da değil, diploma puanının yarısını götürüyor. Ayrıca hazırlık eğitimi de çalışma sürecinin önünü keser.
Netlerin normal şartlarda fena değilse ve amacın sadece hazırlık okumaksa puanın kırılması bir problem olmaz :S

Netlerin normal şartlarda fena değilse ve amacın sadece hazırlık okumaksa puanın kırılması bir problem olmaz :S
O ne demek yahu? Netlerin iyiyse, niyetin de YKS çalışmak değilse direkt yerleş oku işte. Niye farklı bir bölümün hazırlığına girmek gibi bir çılgınlık yapıyorsun?

O ne demek yahu? Netlerin iyiyse, niyetin de YKS çalışmak değilse direkt yerleş oku işte. Niye farklı bir bölümün hazırlığına girmek gibi bir çılgınlık yapıyorsun?
Ben beleş dil eğitimi açısından bakıyorum. Üniye gireceklere değil daha ziyade bölümünden memnun olmayan veya bitirenlere öneriyorum bunu. Özellikle İngilizce yerine Fransızca veya Japonca gibi daha zor diller için para vermek yerine hazırlık fakülteleri seçilebilir. :S

Ben beleş dil eğitimi açısından bakıyorum. Üniye gireceklere değil daha ziyade bölümünden memnun olmayan veya bitirenlere öneriyorum bunu. Özellikle İngilizce yerine Fransızca veya Japonca gibi daha zor diller için para vermek yerine hazırlık fakülteleri seçilebilir. :S
Konu mezuna bırakmak olduğundan, ilk kez üniversiteye girecek birine yönelik tavsiye veriyoruz. Olay dil eğitimiyse, net detayını niye verdiğini anlamadım.

Japonca eğitim veren bir hazırlık programı yok bildiğim kadarıyla, Türk-Japon Üniversitesi açılınca olabilir belki.

Konu mezuna bırakmak olduğundan, ilk kez üniversiteye girecek birine yönelik tavsiye veriyoruz. Olay dil eğitimiyse, net detayını niye verdiğini anlamadım.

Japonca eğitim veren bir hazırlık programı yok bildiğim kadarıyla, Türk-Japon Üniversitesi açılınca olabilir belki.
ÇOMÜ de var aslında bildigim kadarıyla. :d Tabii, bölüm bazlı.

Meslek seçerken dönemsel meslek seçmekten ziyade, yeteneğiniz, yapmaktan zevk aldığınız iş ve iş bulma olasılığı önemli etmenlerdir. Bu etmenleri göz özünde alarak meslek seçimi yapılmalı. Öneri olarak ‘Veri Bilimci’ mesleği gelecekte daha fazla önem kazanacaktır. Denizci olmak isteyen olursa tavsiye ederim ama uzun uzun hakkında konuşmak gerekir. İsteyen olursa özelden yazarsa mesleğe dair her şeyi anlatırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık