Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Garp, Sakazuki'yi Öldürebilir miydi?

Öldürebilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    332
Gösterdiği güç üzerinden yorum yapacaksak ohoo. Mihawk’ın seviyesi konusu ne kadar konuşuldu mesela ama adam ne kadar güç gösterdi :D ? Oda çizmiyor ki vs elimizde ne varsa kendimizi tatmin etmeye çalışıyoruz.
Sende haklısın en azından benim için şuan Garp Sakayı alamaz ilerde bir şey olurda gücü gösterilirse o zamanki duruma göre değerlendiririm .

MF'deki Garp emin değilim. Hazırlıksız yakalayacağı için belki diyorum ama cidden zor geliyor. Gösterildiği kadarıyla Tek darbede alırsa alır yoksa o adam bir şekilde dönecektir diye varsayıyorum.

Garp'ın adam akıllı bir dövüşünü görürüz inşallah. Hala nasıl bir azman olduğunu kestirememiş millet. Adam yumruk ata ata pestilini çıkarır valla karşısındakinin.

Açık ara garp öldürürdü zaten amiralin kendisi onun baş amiral olması gerektiğini söylüyordu ama onun kutsal ejderlerden emir almak istemediği için geri çevirdiğini

Ya ben bu Garp’ı anlamıyorum adamın sahneleri iki farklı yere çekilebiliyor,

Mesela Chinjao olayında Chinjao diyor ki Garp korsanlar arasında şeytan olarak anılan biriydi benim hayatımı kararttı evrende benim kafamdan sert birşey yoktu o kafamı yamulttu diyor. Garp severler gaza geliyor doğal olarak. Garp sevmeyenlerde Chinjao çöpü için antreman yapmış buna mı güçlü diyorsunuz diyor.

Aynı Garp tek basına Xebec’in inine gidiyor, orada tesadüfen Roger’la karşılaşıp işbirliği yapıyor hooop garp’ı sevmeyenlere malzeme çıktı 2v1’ciymis, Roger’ın şovunu çalmış falan. Halbuki adam efsane bir olaya imza atmış.

Roger buna birbirimizi ölüme yaklaştırdık dedi çeviri hatası dediler. Buggy’nin lafını da koyup Wb ve Roger’dan aşağı klasman olduğunu öne sürdüler.

shiki gibi psikopat altında denizci askeri ölüleri varken 2 vs 1 atmasını yakıştıramıyor bazı arkadaşlar. Sanki boks maçı yapıyorlar.

Luffy buna vururken gözlerini kapatıp yumruğu bilerek yemesine rağmen bilerek yedi ama Wb falan olsa öyle yere çakılmazdı gibi şeyler söyleyen insanlar var.

marco’ya yapıştırması çok temiz ona kimse birşey diyemez.

Akainu Coby’e vuracakken mal mal izledi diyen insanlar var orada Shanks’in epik bir giriş yapması gerekiyordu o yüzden bunu da mantıklı bulmuyorum.

Garp’la alakalı sadece güç olarak beklentimin boşa çıktığı yer Teach Marineford’u sallarken birşey yapmamasıdır.

Açık ara garp öldürürdü zaten amiralin kendisi onun baş amiral olması gerektiğini söylüyordu ama onun kutsal ejderlerden emir almak istemediği için geri çevirdiğini
Bir zamanlar Filo Amirali olması gerektiğini söylüyor. Artık yaşlandı. İnşallah alır bu arada işin orası ayrı.

Ya ben bu Garp’ı anlamıyorum adamın sahneleri iki farklı yere çekilebiliyor,

Mesela Chinjao olayında Chinjao diyor ki Garp korsanlar arasında şeytan olarak anılan biriydi benim hayatımı kararttı evrende benim kafamdan sert birşey yoktu o kafamı yamulttu diyor. Garp severler gaza geliyor doğal olarak. Garp sevmeyenlerde Chinjao çöpü için antreman yapmış buna mı güçlü diyorsunuz diyor.

Aynı Garp tek basına Xebec’in inine gidiyor, orada tesadüfen Roger’la karşılaşıp işbirliği yapıyor hooop garp’ı sevmeyenlere malzeme çıktı 2v1’ciymis, Roger’ın şovunu çalmış falan. Halbuki adam efsane bir olaya imza atmış.

Roger buna birbirimizi ölüme yaklaştırdık dedi çeviri hatası dediler. Buggy’nin lafını da koyup Wb ve Roger’dan aşağı klasman olduğunu öne sürdüler.

shiki gibi psikopat altında denizci askeri ölüleri varken 2 vs 1 atmasını yakıştıramıyor bazı arkadaşlar. Sanki boks maçı yapıyorlar.

Luffy buna vururken gözlerini kapatıp yumruğu bilerek yemesine rağmen bilerek yedi ama Wb falan olsa öyle yere çakılmazdı gibi şeyler söyleyen insanlar var.

marco’ya yapıştırması çok temiz ona kimse birşey diyemez.

Akainu Coby’e vuracakken mal mal izledi diyen insanlar var orada Shanks’in epik bir giriş yapması gerekiyordu o yüzden bunu da mantıklı bulmuyorum.

Garp’la alakalı sadece güç olarak beklentimin boşa çıktığı yer Teach Marineford’u sallarken birşey yapmamasıdır.
Yanılıyorsun, dostum. Don Krieg'in tayfasını katletmek ve Vista ile bire bir kapışmak daha büyük bir icraattır ve KK olmak böyle şeyler gerektirir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık