Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Garp, Sakazuki'yi Öldürebilir miydi?

Öldürebilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    332
Roger ile birlikte Kaya korsanlarını bitirmiş bir adamdan bahsediyoruz. Sakatlığı hastalığı falan da yok üstelik Sakazuki savaşta yorumuş hasar almış bi halde. Garp rahat alır bence. Sakazuki hasarsız halde olsa Garp ın yine de alacağını düşünüyorum.

Öldüreceğini düşünmüyorum zaten, o tarz bir seri değil maalesef. Bayıltana kadar dövse de yeterlidir benim için.
"Torununun akainu'yu yada başka birini öldüreceğini düşünüyor musun dostum? " bu kısım samimi bir soruydu bu arada. Sanki mecazmış gibi- yada artık ne deniliyorsa buna Türkçe'de- olmuş ama ciddi ciddi fikrini sordum :D Bunu düzeltmiş olayım.
Luffy konusunda öldürmez demişsin peki ya zoro? Zoro aslında bu öldürmem triplerinde değil. Kaido'yu öldürür mü sence? Bence Kaido bütün bu "ölmek istiyorum" şeylerinden sonra kesin ölecek ama kim öldürür o konuda emin olamıyorum. Mantık dokuz kın öldürmeli diyor ama senaryonun gidişatında Zoro'nun wano ile bir şeyisi olacaksa iş Zoro'ya da kalabilir.

Üye silindi 6669

Şimdiye kadar ne yapmış ki bunu da yapsın. Kahraman olma sebebi bile bir korsanın diğerini indirmesiyle alakalı. Xebeci Roger indirdi, Beyazsakalı Teach indirdi, Roger kendisi teslim oldu. En büyük olayı 8 dağ ile antreman yapıp Chinjaonun kafasını düz etmek, bir diğeri ise 1v2de Shikiyi paketlemeleri

eysi öldürmüş gözünün önünde, lufinin içinden geçmiş gözünün önünde, o zaman dahi yapamamış, yetmezmiş gibi yaptığı tek şey de ağır ağır gidip, sengokuya beni tut yoksa öldüreceğim onu demek, o anki çökmüş haliyle dalsa öldürmek bi tarafa kendi ölürdü muhtemelen, adamın ciğerleri parçalanmış, dağılmış, bitmiş zaten, kendinde değil o sıra ne dediğini bilmiyor. Normal şartlarda yaşlı da olsa dövebilir. Dövdükten sonra da gereğini yapar.

"Torununun akainu'yu yada başka birini öldüreceğini düşünüyor musun dostum? " bu kısım samimi bir soruydu bu arada. Sanki mecazmış gibi- yada artık ne deniliyorsa buna Türkçe'de- olmuş ama ciddi ciddi fikrini sordum :D Bunu düzeltmiş olayım.
Luffy konusunda öldürmez demişsin peki ya zoro? Zoro aslında bu öldürmem triplerinde değil. Kaido'yu öldürür mü sence? Bence Kaido bütün bu "ölmek istiyorum" şeylerinden sonra kesin ölecek ama kim öldürür o konuda emin olamıyorum. Mantık dokuz kın öldürmeli diyor ama senaryonun gidişatında Zoro'nun wano ile bir şeyisi olacaksa iş Zoro'ya da kalabilir.
Shounen mantığıyla ilerlediği için ana düşmana son darbeyi her zaman ana karakter vuruyor. Yani Zoro Kaido'ya zarar verse bile bitirici bir hamle bence yapamaz. Kaido devrildikten sonra belki Law, Kid veya BM öldürür ama Zoro'nun öldürmesine ihtimal veremiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık