Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Garp, Sakazuki'yi Öldürebilir miydi?

Öldürebilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    332
Doğru söylemiş hayırdır problemmi var. Karşıda mesih var ulan mesih, Akainu kim köpek.
Bu Mesih mevzusunu çok dillendirip de Kid karşısında çarmıha gerilmeyin :a:
Fuji ve GB 2 v4 dövüşüp yaralanıyor.Sabo'nun yanındaki adamlar Cracker,Jack lvl eder mi o bile belli değil yahu.Luffy ileri silahlanma sahibi,ileri gözlem sahibi+g4e sahip.Amiral yenmesi için uyanış ve gelişmiş h.haki lazım herhalde.Prime Teach seviyesi çünkü bir amiral :oleyo2::oleyo2:
Katakuri ile dövüşüp üzerine power-up alması bir şey ifade etmiyor.Zira amiral dediğin şey Katakuriyi eğlene eğlene döver.

Amiral>Teech olduğu için söylediğin şeyin gerçekliği yok kafadan.

Bu Mesih mevzusunu çok dillendirip de Kid karşısında çarmıha gerilmeyin :a:

Katakuri ile dövüşüp üzerine power-up alması bir şey ifade etmiyor.Zira amiral dediğin şey Katakuriyi eğlene eğlene döver.

Amiral>Teech olduğu için söylediğin şeyin gerçekliği yok kafadan.
Kata'yı eğlene eğlene dövebilecek seviye bir adam yanında en az kendi seviyesinde bir adam daha varken 2v4 dövüşüp yaralanıyor ha ? Dövüştüğü kişiler de Kata'nın yarısı etmeyecek iken hele Sabo hariç :oleyo2::oleyo2:Akainu ve Kuzan hariç Kata'ya büyük bir baskınlık kuracak bir amiral yok geçiceksin o işi önce.Marco'nun imza saldırısına kafa attığı,Jozu'nun tuttuğu,Sabo'nun karşısında Akainu pozu verdiği adamları abartmaya gerek yok.Teach herhangi bir amiralin içinden geçer onu da geç.Luffy şu anki haliyle Fuji'yi harcar.Akainu kekosu da uyanışa bakar.Sabo Akainu'yu gömünce kendin görürsün zaten.

Kata'yı eğlene eğlene dövebilecek seviye bir adam yanında en az kendi seviyesinde bir adam daha varken 2v4 dövüşüp yaralanıyor ha ? Dövüştüğü kişiler de Kata'nın yarısı etmeyecek iken hele Sabo hariç :oleyo2::oleyo2:Akainu ve Kuzan hariç Kata'ya büyük bir baskınlık kuracak bir amiral yok geçiceksin o işi önce.Marco'nun imza saldırısına kafa attığı,Jozu'nun tuttuğu,Sabo'nun karşısında Akainu pozu verdiği adamları abartmaya gerek yok.Teach herhangi bir amiralin içinden geçer onu da geç.Luffy şu anki haliyle Fuji'yi harcar.Akainu kekosu da uyanışa bakar.Sabo Akainu'yu gömünce kendin görürsün zaten.
Kizaruyu bu adamların seviyesinde aşağı çeken ney ? Ben Fuji boşundan bahsetmiyorum bu arada.Amiral dediğin eski 3lüdür.Hepsi de Kataya cehennemi yaşatır.

Kizaruyu bu adamların seviyesinde aşağı çeken ney ? Ben Fuji boşundan bahsetmiyorum bu arada.Amiral dediğin eski 3lüdür.Hepsi de Kataya cehennemi yaşatır.
Yavaş yaşatsın diyorum.Akainu ile Kuzan diğerlerinden farklı ki onlar bile dediğini 5 dkda yapamaz.Marco ezilmiyorsa,Kata da ezilmez.Hele Fuji,Kizaru,Greenbull gibi tiplere hayatının dövüşünü verebilir rahatlıkla.Kizaru'yu bu adamların seviyesine çeken ne meyvesi Akainu'nun ne de Kuzan'ın meyvesi kadar bitirici.Yaşlı Ray'in 20 sene eline kılıç almamış halinden saniyesinde çizik yiyen herifin teki.Ne Marco'ya kurabildiği bir üstünlük var ne de başka bir şey.2 yıl öncenin çaylaklarını ezmek dışında herhangi bir olayı yok bu herifin.Filo amiralliği için olan dövüş bariz bir şekilde en güçlü 2 amiralin dövüşüydü.Fuji'de amiral,Greenbull da amiraldir.Ben baştaki cümlemde zaten Luffy şu anki haliyle Fuji'yi,GB'yi,Kizaru'yu gömer dedim.Uyanışı açınca Akainu da tarih olacak ama sıkıntı yok.

Son düzenleme:
Luffy, Kid'e de iş verecek, Aka'ya da iş verecek, Kizaru'ya da iş verecek, görünmeyen yeşil boğaya da iş verecek. Köre zaten iş verdi.
Sen Akainunun filo amirali de olacak mısın ? Diyip tere dustugunu hayal edebiliyor musun ? Veya Kidin kk ol xd dediğini falan.Vu adamlar ile Luffy hiç dovusmeyecek.Çünkü bu adamlar karakter yoksunu değil.Öldürüverirler şaşakalırsın.
Yavaş yaşatsın diyorum.Akainu ile Kuzan diğerlerinden farklı ki onlar bile dediğini 5 dkda yapamaz.Marco ezilmiyorsa,Kata da ezilmez.Hele Fuji,Kizaru,Greenbull gibi tiplere hayatının dövüşünü verebilir rahatlıkla.Kizaru'yu bu adamların seviyesine çeken ne meyvesi Akainu ne de Kuzan kadar bitirici.Yaşlı Ray'in 20 sene eline kılıç almamış halinden saniyesinde çizik yiyen herifin teki.Ne Marco'ya kurabildiği bir üstünlük var ne de başka bir şey.2 yıl öncenin çaylaklarını ezmek dışında herhangi bir olayı yok bu herifin.Filo amiralliği için olan dövüş bariz bir şekilde en güçlü 2 amiralin dövüşüydü.Fuji'de amiral,Greenbull da amiraldir.Ben baştaki cümlemde zaten Luffy şu anki haliyle Fuji'yi,GB'yi,Kizaru'yu gömer dedim.Uyanışı açınca Akainu da tarih olacak ama sıkıntı yok.
Rey amirali çizdi de ne oldu.Adam Reyi kaale dahi almiyorken rey anca çizik atabildi.Bir kez kılıç çarpıştılar kıçından solumaya başladı.Garp da morgandan çizik yiyor ee? Mevzu çizip çizmemesi değil ne kadar hasar verdiğidir.Kizaru iplemedi bile o hasarı.

Kizarunun filo amirallik dövüşüne girmemesi kaale almamasındandır.

Sen Akainunun filo amirali de olacak mısın ? Diyip tere dustugunu hayal edebiliyor musun ? Veya Kidin kk ol xd dediğini falan.Vu adamlar ile Luffy hiç dovusmeyecek.Çünkü bu adamlar karakter yoksunu değil.Öldürüverirler şaşakalırsın.

Rey amirali çizdi de ne oldu.Adam Reyi kaale dahi almiyorken rey anca çizik atabildi.Bir kez kılıç çarpıştılar kıçından solumaya başladı.Garp da morgandan çizik yiyor ee? Mevzu çizip çizmemesi değil ne kadar hasar verdiğidir.Kizaru iplemedi bile o hasarı.

Kizarunun filo amirallik dövüşüne girmemesi kaale almamasındandır.
Adam Ray'i kaale mi almıyor yahu adamın karakteri bu.Kizaru kimseyi kaale almıyor bu herifin über gücünden ötürü karakterinden.Garp uykusunda çizildi dövüşürken çizilmedi Kizaru'nun aksine.Dof'un Kuzan'dan tek yemediği yerde herhangi bir sağ kol amirali tutmayı bırak zarar da verir.Sağ kolların üstünde olan Luffy de yenebilir.

Adam Ray'i kaale mi almıyor yahu adamın karakteri bu.Kizaru kimseyi kaale almıyor bu herifin über gücünden ötürü karakterinden.Garp uykusunda çizildi dövüşürken çizilmedi Kizaru'nun aksine.Dof'un Kuzan'dan tek yemediği yerde herhangi bir sağ kol amirali tutmayı bırak zarar da verir.Sağ kolların üstünde olan Luffy de yenebilir.
Adam Reylih yanında iken başka yere isinlaniyordu :D bu net kaale almamaktır.Buna rağmen Reylih anca çizik attı.

Dofun kuzandan tek yememesinin sebebi gayet belli.Yeteneği buzdan çıkmasına yarıyor.Öyle bir yeteneği olmasa meybuz olarak kalırdı.Doffun kurtulması sağ kolları daha güçlü yapmıyor ne yazık ki.Bak Jozu sana göre Dofftan güçlü ama tek hamleye bye bye happines oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık