Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Garp, Sakazuki'yi Öldürebilir miydi?

Öldürebilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    332
Oda biraz daha cesur olsa Sakazuki'yi Garp'a öldürtürdü ve denizcilerden ayrılan Kuzan değil, Garp olurdu. Şu seride Akainunun kellesini birisi almalı, Sabo ya da Luffy düşünüyorum ama Luffy birini öldürmemiş koskoca seri boyunca. Büyük ihtimal son savaşta Sabo'ya kalacak Akainu fight'ı.
Bunlardan önce direkt Wb fişini çekmeliydi adam intikamını alamadı üstelik kafasının yarısı gitti savaştan istediğini zaten alamadılar gt gibi kaldı ama ayakta ölünce her şey unutulur sanıyor mangaka. Hakkını veremedi Wb'nin o savaşta. Akainu büyük ihtimalle Sabo'ya kalacak ama o da ayrı bir konu yani mera mera meyvesi yemiş adamı Akainu'yu yenerken hayal edemiyorum. Yiyenin seviyesini düşüren gereksiz bir meyve anasını satayım üstelik Akainu hard counterı.

Bunlardan önce direkt Wb fişini çekmeliydi adam intikamını alamadı üstelik kafasının yarısı gitti savaştan istediğini zaten alamadılar gt gibi kaldı ama ayakta ölünce her şey unutulur sanıyor mangaka. Hakkını veremedi Wb'nin o savaşta. Akainu büyük ihtimalle Sabo'ya kalacak ama o da ayrı bir konu yani mera mera meyvesi yemiş adamı Akainu'yu yenerken hayal edemiyorum. Yiyenin seviyesini düşüren gereksiz bir meyve anasını satayım üstelik Akainu hard counterı.
Garp benim gözümden düştü zaten o arc, istediği kadar şimdi rocks olayının kahramanı olsun. Sabo vs Akainu'ya gelince, Ace'de haki falan yoktu bildiğin o zamana kadar hep hikennn ile gelmişti. Ama Sabo bildiğin 17 yaşına geldiğinde gözlem ve silahlanması baya gelişmişti. Flashbacklerde gösteriliyordu. Timeskip öncesi tek başına gidip mermilerin içinden geçip kale falan basıyor. Ace'den 2-3 gömlek üstün ama daha hâlâ Sabo'nun tam potansiyelini görmedik, meyvesi Akainu'dan aşağı kalıyor ama bakalım bütün teknikleri ejderha ile ilgili ve mera mera no mi'si var şu an. Kolay bir fight olmaz ama kazanan yine bizim taraf olur.

Kaidoya gömmeyi bıraktırdınız. Sakazukiye yürüyor herkes ortak paydada. Başarılı operasyon
İftira kendim gömüyom Kaido'yu zaten. Kiku'ya delinen adamdan adam olmaz, Yonko hiç olmaz. Ayrıca biz böyle küçük oyunlara ihtiyaçımız da yok. Koskoca Bm'miz var, altyapıdan Teach geliyor. Beklentim düşük ama Shanks da bişeyler olabilir doğrusu. Wano'ya gelmeye korkan adama ne operesyonu fdgfdg güldürüyosun bak.

Doğru söylemiş hayırdır problemmi var. Karşıda mesih var ulan mesih, Akainu kim köpek.
Fuji ve GB 2 v4 dövüşüp yaralanıyor.Sabo'nun yanındaki adamlar Cracker,Jack lvl eder mi o bile belli değil yahu.Luffy ileri silahlanma sahibi,ileri gözlem sahibi+g4e sahip.Amiral yenmesi için uyanış ve gelişmiş h.haki lazım herhalde.Prime Teach seviyesi çünkü bir amiral :oleyo2::oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık