Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Garp, Roger'ı Ölümün Kıyısına Getirdi Mi ?

Adam hayata küsmüş o dövüşten sonra.Belki de hiç dövüşmedi o günden bu güne.Hassoken yanılmıyorsam H.haki.Adam h.hakisini bile belli rituellerden zamandan sonra açabiliyor.Hani yüzlerce darbe alan Wb varya h.haki kullanamayan.Işte bu adam darbe almadan bile direk açamıyor h.hakiyi.Fiziksel durumu konusunda belki fikir verir.
Garpın antreman yapması rakibini önemsediğini gösterir.He sen dersin eziklik ben derim rakip saygısı.Zaten mangaka Garpın seviyesi konusunda sıvayacak herhalde.Ya efsane çıkacak,beklentisi olmayanlar oha net sıvadı diyecek ya da güçsüz çıkacak,beklentisi olanlar oha mangaka sıvadı diyecek.Kaçarı yok :D

@Master of Puppets
Adam başka bir bedende.Ne yapsaydı o bedende iken dövsemiydi Smoker ı.Bu sahneleri pek hatırlamıyorum.Bi bakayım haklılığın varsa doğrudur deriz.Zaten ileriki bölümlerdr baya baya arkadaşım muhabbeti yapıyor ya ordan da kalmış olabilir aklımda.
Bence Oda çoğu şeyi saklı bıraktığı gibi Garp'ın seviyesini de muallakta bırakacak. Gerçi son savaşta Garp'ın gücünü görsek çok güzel olurdu

Bence Oda çoğu şeyi saklı bıraktığı gibi Garp'ın seviyesini de muallakta bırakacak. Gerçi son savaşta Garp'ın gücünü görsek çok güzel olurdu
Garp emekli oldu birader, köyünde takılır bu saatten sonra.
Zaten Luffy'nin de Dadan'dan farklı bir tepki vereceğini sanmıyorum,en son ağlayıp zırlarken nefretle hatırlıyordu, o yola sokmaz E. Oda karakterleri.

Animesinde de ölümün kıyısına getirmek şeklinde aktarılmış. Çeviriden değil, japoncasından bahsediyorum.

Bunu rakibine der, düşmanına değil. Roger'ın Garp'ı gördüğü gibi.
Zaten dövüşe de ciddi başlıyor.Direk yapıştırıyor yere Smokerin bedenindeki Tashigiyi.Sonra da güçsüzleşmişsin diyor.İnkar ettiğim yok zaten yanlış hatırlıyor olabileceğimi söylemiştim.

Garp ile Rogerın durumu bana farklı geliyor.Smoker ile Luffy adam akıllı bir iki kere dövüşüyor.Garp ile Roger ı görürsek tam oturcak zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık