Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Garp, Roger'ı Ölümün Kıyısına Getirdi Mi ?

Konu malum açılmışken, eski bölümlere bakayım dedim. Şu "KK'nın tayfası şeytan mevesini bilmiyor" olayına bir açıklık getirilebilir.
"Bu gençler hareketlerinin sonuçlarını hiç düşünmüyor" diyen eleman gayet de neyin ne olduğunu biliyor gibi.
Şeytan meyvesinden haberi olmayanlar tayfaya yeni katılmış kişiler olabilir. Sonuçta bu heriflere "Rookie" diyorlar.

Luffy Smoker ile dengi gibi değil arkadaşıymış gibi konuşuyor.

Kkg belki tek atar ama bunun kesinliği yok.Kafası ile kıta yaran adam Çincao.Yaşlı halindeki çincaoyu anca yeniyor Sai.Gençliği falan değil.Üstelik arenada teke gitti bu adamlar.Luffy çincao dövüşünde.

Karakteri överken ki ince gazlamalar o laflar.Bm tabiki dur çekmedi ama bi ince es verdi orda.Roger konusunda ise bildiğimiz tek şey Bm korsan iken Roger gitmiş kral olmuş.Roger giderin kralını yapmış tüm korsanlara.
Çincao'nun genç halini şimdi Sai yenebilir veya yenemeyebilir denklerdir, yaşlı haliyle herkes dalga geçiyor. Sanki çok büyük savşa yapmışlarda yenmiş gibi yazmışsın önüne gelen bir iki tane vurup atıyor köşeye. Luffy genç halini de yaşlı halinide tekler.

Çincao'nun genç halini şimdi Sai yenebilir veya yenemeyebilir denklerdir, yaşlı haliyle herkes dalga geçiyor. Sanki çok büyük savşa yapmışlarda yenmiş gibi yazmışsın önüne gelen bir iki tane vurup atıyor köşeye. Luffy genç halini de yaşlı halinide tekler.
Yaşlı halini tekler zaten o ayrı da genç hali azımsanmayacak güçte bana kalırsa.500m ödülü boşa vermedi Oda bu adama.Garp bile antreman yapıp gelmişse Sai anca avucunu yalar.

Yaşlı halini tekler zaten o ayrı da genç hali azımsanmayacak güçte bana kalırsa.500m ödülü boşa vermedi Oda bu adama.Garp bile antreman yapıp gelmişse Sai anca avucunu yalar.
Öyle düşüüyorsun ama bak yaşlı halini ne çabuk dövüyorlar :D Adam hastalıklı falan da değil hani. Yaşlı haline böyle iki vuruş atanlar genç halini de alabilirler. Yüzde yüz demiyorum ama büyük ihtimal alır Sai.
Garp'ın antreman yapması kendi ezikliği.

Luffy Smoker ile dengi gibi değil arkadaşıymış gibi konuşuyor.

Kkg belki tek atar ama bunun kesinliği yok.Kafası ile kıta yaran adam Çincao.Yaşlı halindeki çincaoyu anca yeniyor Sai.Gençliği falan değil.Üstelik arenada teke gitti bu adamlar.Luffy çincao dövüşünde.

Karakteri överken ki ince gazlamalar o laflar.Bm tabiki dur çekmedi ama bi ince es verdi orda.Roger konusunda ise bildiğimiz tek şey Bm korsan iken Roger gitmiş kral olmuş.Roger giderin kralını yapmış tüm korsanlara.
"Anca" yenmiyor be abi, hoşhoken midir nedir, onu uyandırınca bayağı tek atıyor. Kafasına bi' koyuyor Garp gibi gömçürtüyor.
Smoker ile denk konuşmuyor, arkadaş gibi konuşuyor demişsin:
Luffy'nin Zoro'ya, Sanji'ye, Cabage-kun'a vesaire "Seninle sonra dövüşürüm, gücün doruğundayken!" dediğini duydun mu?
Rakibi olarak görüyor gayet, bayağı bayağı dengi hem de.

Öyle düşüüyorsun ama bak yaşlı halini ne çabuk dövüyorlar :D Adam hastalıklı falan da değil hani. Yaşlı haline böyle iki vuruş atanlar genç halini de alabilirler. Yüzde yüz demiyorum ama büyük ihtimal alır Sai.
Garp'ın antreman yapması kendi ezikliği.
Adam hayata küsmüş o dövüşten sonra.Belki de hiç dövüşmedi o günden bu güne.Hassoken yanılmıyorsam H.haki.Adam h.hakisini bile belli rituellerden zamandan sonra açabiliyor.Hani yüzlerce darbe alan Wb varya h.haki kullanamayan.Işte bu adam darbe almadan bile direk açamıyor h.hakiyi.Fiziksel durumu konusunda belki fikir verir.
Garpın antreman yapması rakibini önemsediğini gösterir.He sen dersin eziklik ben derim rakip saygısı.Zaten mangaka Garpın seviyesi konusunda sıvayacak herhalde.Ya efsane çıkacak,beklentisi olmayanlar oha net sıvadı diyecek ya da güçsüz çıkacak,beklentisi olanlar oha mangaka sıvadı diyecek.Kaçarı yok :D

@Master of Puppets
Adam başka bir bedende.Ne yapsaydı o bedende iken dövsemiydi Smoker ı.Bu sahneleri pek hatırlamıyorum.Bi bakayım haklılığın varsa doğrudur deriz.Zaten ileriki bölümlerdr baya baya arkadaşım muhabbeti yapıyor ya ordan da kalmış olabilir aklımda.

@Master of Puppets
Adam başka bir bedende.Ne yapsaydı o bedende iken dövsemiydi Smoker ı.Bu sahneleri pek hatırlamıyorum.Bi bakayım haklılığın varsa doğrudur deriz.Zaten ileriki bölümlerdr baya baya arkadaşım muhabbeti yapıyor ya ordan da kalmış olabilir aklımda.
Neden dövmesin yahu? Akainu şimdi başkasının bedeninde olsa, Luffy'e saldırsa dövmeyecek mi? Saygı duyduğu için, rakibi olarak gördüğü için o haldeyken dokunmuyor. Alakası ne çözemedim.

Yalnız Chinjao'nun sözlerini unutmamak lazım. Luffy ile olan dövüşünden sonra durumunun baya kötü olduğundan bahsediyordu. Torunundan falan dayak yemesini çok da şeetmemek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık