Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Yok öldürmeyecek, çünkü kitabın ilerleyişi ile dizinin alakası yok. Birçok karakteri es geçtiler, birçok karakteri dğeiştirdiler. Euron mesela en iyi örnek. Martin'den bilgi almış olsalardı, asla öyle işlenmezdi. Senaristler kısacası birçok yerde salalmasyon yaptılar. Daha yüzlerce örnek verebiliriz.

Bran'ın illa ki etkisi olacak, ama Arya kısmını falan unutalım. Senin dediğin gibi Night King diye bir şey yok. Night's King var, o da senelerce önce yaşamış.

İsmi değişmedi aynı.
Reis, Night's king sıradan bir vatandaş zaten.
Axor Ahai Jamie idi. Cerseiyi öldürüp o sıfata ulaşacaktı... Dizide istemediler bu şekilde olmasını...
Cersei kim ki onu öldüren azor ahai olsun yav :oleyo2:

Sürekli ölümden dönen Beric Dandarion mu ne vardı, bu nasıl dönüyordu?

Seride bence tam oturmamış bir tanrı ve ruhani kavramlar mantığı var.

Sürekli ölümden dönen Beric Dandarion mu ne vardı, bu nasıl dönüyordu?

Seride bence tam oturmamış bir tanrı ve ruhani kavramlar mantığı var.
Bran’ın güçleri; Geçmişi görmek, müdahale etmek(geleceği değiştirmek). Geçmişe çok müdahale ettiğini sanmıyorum çünkü ilk müdahalesi olan Hodor olayında Hodor’un geleceğini çok kötü etkilemişti. Bu yüzden çok dikkatli davranıyordur. Ölmemesi gereken kişileri mutlak surette kurtarıyor olabilir. Zaten gelecekte akgezen tehditini bildiğinden, bu tehditi durdurabilmek için her türlü önlemi almış olmalı. Zaten işin sonunda tonla adam bu tehditi durdurmak için birleşti, bunun arkasında da Bran’ın olması gayet olası. Diğer, Bran’den öncekiler, onların da böyle bir güce sahip olma olasılığı var.

Bran’ın güçleri; Geçmişi görmek, müdahale etmek(geleceği değiştirmek). Geçmişe çok müdahale ettiğini sanmıyorum çünkü ilk müdahalesi olan Hodor olayında Hodor’un geleceğini çok kötü etkilemişti. Bu yüzden çok dikkatli davranıyordur. Ölmemesi gereken kişileri mutlak surette kurtarıyor olabilir. Zaten gelecekte akgezen tehditini bildiğinden, bu tehditi durdurabilmek için her türlü önlemi almış olmalı. Zaten işin sonunda tonla adam bu tehditi durdurmak için birleşti, bunun arkasında da Bran’ın olması gayet olası. Diğer, Bran’den öncekiler, onların da böyle bir güce sahip olma olasılığı var.

Ölmüş adam geri geliyor. Beric Dondarrion'ın olayı başka seviyede.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık