Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Yukarıda kaçma meselesini dile getirmişsin.

Doğru düzgün derken davullu zurnalı düğün mü yapsınlar o ortamda? Deli kral gibi bir manyak var ortamda, o meseleyi de krallığı devirmeye yorup Rhaegar’a bir şey yapabilirdi.
Kaçan kız derken kaçırılan dememişim işte la, yani bile isteye evli çocuklu adama gitmiş kız kaçmış yanı ona kaçırılmamış.

Bu olaydan Rhaegar yada Lyanna aklanamaz boşa çırpınıyorsun, Robert ve Ned'e laf edebilirsin tabi onu bir nebze anlarım.

bunu demek pek de doğru değil. Halihazırda birçok olay olmuştu zaten, bu kaçırılma olayı sadece fitili ateşledi.
Bu da bir teori, Starklar kralın şehrinde öldürülmeseler muhtemelen savaş çıkmayacaktı.

Kaçan kız derken kaçırılan dememişim işte la, yani bile isteye evli çocuklu adama gitmiş kız kaçmış yanı ona kaçırılmamış.

Bu olaydan Rhaegar yada Lyanna aklanamaz boşa çırpınıyorsun, Robert ve Ned'e laf edebilirsin tabi onu bir nebze anlarım.

Bu da bir teori, Starklar kralın şehrinde öldürülmeseler muhtemelen savaş çıkmayacaktı.
Reis kızın gönlünü Rhaegar reis çeliyor. Adama zaten yedi düvel hasta, Rhaegar’ın gözü Lyanna’yı görüyor. Kız da karşılık veriyor. Usulünce evleniyorlar. Bana kalsa her şey Bran’ın suçu gerçi, yeni kitap çıkınca her şey açığa çıkar.

Southron ambitions diye bir teori var ki ben de katılıyorum bu teoriye. O yüzden geç de olsa bir isyan çıkardı diye düşünüyorum.
Bu teoriyi okumuştum ama bu daha çok bir ittifak gibi tahttan indirmekten çok bu deli bir gün gözü bize dikerse diye ilişkileri sağlam tutmaya yönelik.
Reis kızın gönlünü Rhaegar reis çeliyor. Adama zaten yedi düvel hasta, Rhaegar’ın gözü Lyanna’yı görüyor. Kız da karşılık veriyor. Usulünce evleniyorlar. Bana kalsa her şey Bran’ın suçu gerçi, yeni kitap çıkınca her şey açığa çıkar.
Bran ne alaka reis eleman doğmamış bile daha.

Bu teoriyi okumuştum ama bu daha çok bir ittifak gibi tahttan indirmekten çok bu deli bir gün gözü bize dikerse diye ilişkileri sağlam tutmaya yönelik.

Bran ne alaka reis eleman doğmamış bile daha.
İşte Bran ne alaka demek seriden zerre bir şey anlamadım demek. Hodor niye Hodor diyor? Ned neden 2-3 saniye arkasına baktı? Theon kimin sesini duyuyor? Bu adam Eren gibi bir şey. Geçmişi değiştirebiliyor ufak müdahalelerle. Ben çoğu meselede parmağı var diye düşünüyorum. Sadece bu da değil, NK’nin de böyle gücü var bence. Bran zaten NK’nin Arya tarafından öldürüleceğini biliyordu mesela.

O buz ve ateşin savaşı, Bran ve NK’nin savaşıydı bu arada, yeni kitap çıkınca görürsünüz.

İşte Bran ne alaka demek seriden zerre bir şey anlamadım demek. Hodor niye Hodor diyor? Ned neden 2-3 saniye arkasına baktı? Theon kimin sesini duyuyor? Bu adam Eren gibi bir şey. Geçmişi değiştirebiliyor ufak müdahalelerle. Ben çoğu meselede parmağı var diye düşünüyorum. Sadece bu da değil, NK’nin de böyle gücü var bence. Bran zaten NK’nin Arya tarafından öldürüleceğini biliyordu mesela.

O buz ve ateşin savaşı, Bran ve NK’nin savaşıydı bu arada, yeni kitap çıkınca görürsünüz.
NK diye bir şey bile yok seride ve Nk ile arya olayı tamamen tvye özel bir şey. Bunlara dahil kitapta hiçbir veri yok, teori de yok.

Üstelik bu kadar iddialı bir yorum başlangıcından sonra yazdıklarınla beni hayal kırıklığına uğrattın xD

NK diye bir şey bile yok seride ve Nk ile arya olayı tamamen tvye özel bir şey. Bunlara dahil kitapta hiçbir veri yok, teori de yok.

Üstelik bu kadar iddialı bir yorum başlangıcından sonra yazdıklarınla beni hayal kırıklığına uğrattın xD
Kitaplarda henüz yok. İleride olacak. Yeni kitap çıkınca hesaplaşırız. Dizinin son çıkan sezonunu senaristler sallamıyor, ana hatları Martin söylüyor. Yani diziden gördüğümüzden farklı şeyler olmayacak. Yine NK’yı Arya öldürecek.

Kitaplarda henüz yok. İleride olacak. Yeni kitap çıkınca hesaplaşırız. Dizinin son çıkan sezonunu senaristler sallamıyor, ana hatları Martin söylüyor. Yani diziden gördüğümüzden farklı şeyler olmayacak. Yine NK’yı Arya öldürecek.
Senin beklentin böyle diyelim Stark fanı olarak Nk diye bir şey olsun starklardan biri kessin elemanı isterim ama dediğim gibi şuan buna dair herhangi bir teori oluşturacak kadar veri bile yok.

Bran olayına gelirsek deli kral ve fısıltılarla ilgili bir teori var eğer ondan bahsediyorsan bir nebze anlayabilirim işin o kısmı da rhaegar ile ufak bir bağlantı içerebilir bunun haricinde Bran'la ilgili de pek bir şey yok.

@William cutting yeni çıkacak kitabın ismi hala kış rüzgarları mı ? Değişti deniyordu.

Buz ve ateşin savaşı Bran ve NK'nin savaşı değil bence.Direkt olarak kitapları okumasam da bu seriye bir zamanlar bayıldığımdan kitaplardaki olaylarla ilgili baya bir şey araştırmıştım.Bence serinin kilit noktası vadedilmiş prens ve en uygun aday da Jon.Tüm serinin Jon'un yüzü suyu hürmetine döndüğünü düşünüyorum.

Ayrıca dizi için konuşursam değil Arya o Arya'nın Cagan abisi onun taptığı tanrı vs gelse NK'yi yine de öldüremez.Şu 40 kiloluk kendini bi bok sanan kıza çok anlam yüklediler dicem de final sezonun da senaristler de nabtığını bilmiyordu zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık