Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Kitapları okumadığını biliyorum ama mesela Oberyn'in abisi(unuttum adını), Oberyn Dağ ile olan dövüşlerinde çok duygusal davranıp ölmeseydi, çok daha fazla iş yapacak izlenimi verdi bana okurken, hele bir çim ve yılan benzetmesi var ki çok iyi, kitaplar bitmediği için havada kalıyor bazı şeyler de, yine Littlefinger da bu kadar takıntılı olmasa idi, zeka ve politika konusunda kat be kat üstün bir karakter bana göre Tywin'den, ama tek gerçek tabi ki piç cücemiz 🥰
Tartışılır. Baelish'te zeki adam bu yadsınamaz ama ondan çok hazzedemedim. Hiç karizmatik bir tip olmaması da etkili bunda. Cercei içinden geçmişti burda .d

İçine gri giren siyah bir karakter Tywin.İyi insan olduğunu söyleyen yok zaten,ama Ned gibilerden çok daha iyi bir yönetici,siyaset ve politika olduğu kesin.
Tamam katılıyorum da

Acımasız bir orta çağ evreninde, shounen anime ana karakteri gibi takılacak etrafa gülücükler saçacak hali yok. Kendi hanedanının çıkarlarını her şeyden önde tutuyor ve hanedanı için yapamayacağı şey yok. Babasının zamanında eski güçlerini ve saygınlıklarını kaybetmiş Lanniestarlar, Tywin döneminde altın çağını yaşıyor. Bir hanedan için olabilecek en iyi liderlerden birisi Tywin'dir. Diğer hanedanlıkları önemsemesine gerektirecek bir evrende zaten yaşamıyor.
Sonra şöyle şeyler yazıyorsunuz skdlel. Tywin döneminin şartlarına göre iyi bir adam mı yoksa kötü ama başarılı bir karakter mi ona destek çıkalım ya da savunalım slsdjeuwğerşr

"ned stark kış tepesini ahır yapmış" çıkışı bekliyordum :hhh:
Reis modası geçti artık bence ya akskeıqq

hanedan hikayesi anlatan bir seride, bir hanedanın başı olan karakterin güç ve mirasa önem vermesi vasatlık belirtisi mi diyorsunuz yani?
Bazen okuduğunu anlamanın önemini daha iyi anlıyorum. Güç ve miras delisi olmakla onları istemek aynı şey değil:D Tywin arzularını kontrol edemeyen herifti çocukları bunun en büyük örneği zaten. Tywin zeki adam ama akıllı değil.

Tartışılır. Baelish'te zeki adam bu yadsınamaz ama ondan çok hazzedemedim. Hiç karizmatik bir tip olmaması da etkili bunda. Cercei içinden geçmişti burda .d

Aslında bu sahne bile ileride dizinin bozacağının erken sinyallerinden birisi. Baelish'in özelliği kendini herkese şeker çocuk gibi göstermesi. Bu şeker çocuk ayağını yemeyen çok az insan var.

Kitapları okumadığını biliyorum ama mesela Oberyn'in abisi(unuttum adını), Oberyn Dağ ile olan dövüşlerinde çok duygusal davranıp ölmeseydi, çok daha fazla iş yapacak izlenimi verdi bana okurken, hele bir çim ve yılan benzetmesi var ki çok iyi, kitaplar bitmediği için havada kalıyor bazı şeyler de, yine Littlefinger da bu kadar takıntılı olmasa idi, zeka ve politika konusunda kat be kat üstün bir karakter bana göre Tywin'den, ama tek gerçek tabi ki piç cücemiz 🥰
Kitaplarda varys ile beraber şov yapıyorlar. Dizide meh işte serçe parmak.

Hele varys tam vasıfsız dizide. Bir feati olmadan şu kadar zeki falan filan algı yapılıyor sadece üstüne

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık