Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Anladığım kadarıyla bir insanın başarıya nasıl veya hangi yolla ulaştığının önemi yok. Başarmışsa ağam çekiyoruz. Sıkıntılı bir yaklaşım. Bok yolunda kepaze olmuş, sadece elindeki fırsatları soğukkanlılıkla değerlendirip kısa vadede gününü gün etmiş bir müptezelin bu kadar sevdalısı olmamalı.

Anladığım kadarıyla bir insanın başarıya nasıl veya hangi yolla ulaştığının önemi yok. Başarmışsa ağam çekiyoruz. Sıkıntılı bir yaklaşım. Bok yolunda kepaze olmuş, sadece elindeki fırsatları soğukkanlılıkla değerlendirip kısa vadede gününü gün etmiş bir müptezelin bu kadar sevdalısı olmamalı.
Onurlu biriymiş takılıp kendiyle beraber onlarca hanedanın içine sıçmak daha mantıklı,haklısın.

Onurlu biriymiş takılıp kendiyle beraber onlarca hanedanın içine sıçmak daha mantıklı,haklısın.
Tam bir whataboutism yakışmadı.

Buradaki mesele Tywin'in yaptığı kötülüklerin ikame edilebilir tarzda işler olmasıydı. Yani sanki iki arada bir derede kalmış başka şansı olmadığı için de bazı şeyleri feda etmiş insan algısı yapmaya gerek yok diye düşünüyorum. Sadece hırslarını önemseyen geri kalan insanlara da tamamen böcek muamelesi yapan birisi işte. Dediğim gibi kötü bir karakter olarak başarılı işte sempati duyar, takdir edersin. Ama kötü bir karakter işte.

Kendi bebeleri birbirlerine kerkinirken izleyip en akıllı çocuğunu dışladıktan sonra istediği kadar savaş kazanabilir. Adam olamadıktan sonra bir önemi yok. Tüm sülalesini topla Ned Stark'ın sol bölgesi etmezler.

Ben savaş başarısı da var diyorum, sen adam olmadıktan sonra kaç yazar diyorsun. Ne diyeyim şimdi ben?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık