Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Eleştirimi de yazayım.

Öncelikle ejderleri daha iyi kullanabilirlerdi diye düşünüyorum. Yav NK ejder sahibi olduğu çok belli insan taktik falan yapar neredeyse şey yolunda hiçbir şey başaramadan bütün ejderlerden olacaklardı.

Hele şu khalesi’ye ne demeli gidiyor ölü ordusunun içinde ejderle yere iniş yapıyor. Yani ejderi istila edecekleri o kadar barizdi ki...

Kullandıkları Soundtrack çok daha iyi olabilirdi beni biraz rahatsız etti şahsen.

Birde karakterleri biraz fazla zorlamışlar. Bırakın ölsünler tiplere bakılırsa adamları bölümde 100 defa öldürmüşler zaten.
Jorah’a ne demeli peki adam ölü ordudan fazla ölüp dirildi:D

Bunlara rağmen bölüm güzeldi.
Nk’in ölüm şeklini beğendim. Nice ülke fetheden krallar arı ısırığından ölüyor veya küçücük hatalar sonucu. Nk bir yerleri kalkmıştı zaten arya’da ölüme bir defa daha meydan okudu ve yendi.

Bomboş bi bölümde. 7 sezon akgezenler geliyo kış geliyo dediler bu mudur yani? NK nin olayı ne? Niye yaratıldı? O sembollerin anlamı ne? Hayır uzun gece uzun gece dediniz bu mu uzun gece? Ne bi akgezen savaşı gördük ne NK doğru düzgün savaştı. Senaristlerin açıklama zaten çok komik Jon hep kahraman oluyodu ters köşe yapalım dedik. Yani 6 bölümde finali yapamayacaklarını biliyodum ama bu kadar sıvayamazlardı.

Night King,Brandonın gözünden geleceği görmüşse o yüzden ikisi arasında öyle odaklanma olmuşsa güzel olur.

Bölümden istediğimi aldım gerildim mi gerildim heyecanlandım mı heyecanlandım.Savaşta anlatılmak istenen çaresizliği ve umudun bittiğini bize hissettirmekti yok umut yok kaybetti insanlık dediğimiz anda Arya'nın işi bitirmesi heyecanı hypeladı.Savaş stratejisi kötüydü evet hendeklerin mancınıkların yerleri berbattı okçular yetersiz kaldı.Dothrakiler savunma bilmiyor atla biçmek daha mantıklı ama karşılarında normal bir ordu olmadığından yalan oldular.NK'yı Arya'nın harcaması beni rahat sız etmedi çünkü Arya'dan başka öldürecek kimse yoktu zaten ya tüm insanlığı yok edecekti ya da birisi zayıf anında suikast yapacaktı ordaki tek suikastçı Arya zaten Jon suikastçı değil öyle yetenekleri yok 1vs1 adamı kılıcı çekiyor sanıyor yüz yüze düello olacak NK insan değil gaza gelip gel bakalım demiyor tabi ölenleri canlandırıp gidiyor.Öyle ya da böyle ölüler gitti artık Cercei ile yüzleşme vakti bu noktada orduları kalmadı savaş yapma ihtimalleri yok hepsi öldü zaten gene iş Arya'ya bakıyor Arya Cercei ye suikast yapacak Cercei ölünce bir şekilde orta yolu bulmaya çalışacaklar ama orası muamma.O yüzden önce Cercei ile savaşıp büyük bir savaştan sonra onu yokedip sonra kalan insanlarla birlikte ölülere karşı final savaşını vermek daha mantıklı olurdu gibi.

NK ölmemiş olsun tek temennim o.Kaido Buggyden tek yeseydi böyle his oluşurdu bende.
Arya dediğin de bu serinin Buggy’si değil yahu. Seride öldüremeyeceği adam kalmadı sanki. Ama tabi işlenme şekli saçma. Nereden geldi ne yaptı, Jon ve Kezban onca aksiyona niye girdi gibi sorular havada kaldı. Üstelik bu Arya kapana kısılmıştı bildiğin.
NK dediğinin de muhtemelen o ağacın altında farklı bi zayıflığı oluyordur. Yoksa ayağı kayıp bi valeryan çeliğine düşse yine ölecekmiş :(

Bundan sonra Cercei’yi de bi zahmet yensinler. Kezban da son savaşta ölürse Cercei ile beraber o zaman hoşuma gider bak :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık