Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Jaime, Brienne, Jorah gibi kumandanlar en azından birer tane Akgezen alsaydı bari. Hiçbir şey yapmadan mal gibi etrafta gezdi adamlar.

Ölümler de şok edici veya epik olmuyor artık. Ölenler hakkında yazı yazan bile yok.

Dany'e kıl olsam da Jorah'ı severdim. Ben anayım bari reisi. :/

Saçmalıklar silsilesi.3.sınıf aksiyon filmlerini aratmayan olaylar falan... 100 saat age of empires oynamış birisini koy daha güzel taktik yazar.1 metre hendek mi olur la :D O kadar asker gücün vardı yap oraya 10a15.Koy içine kazıkları yak onları ejder ile.Değil sabaha 3 gün dayanırsın.Ejderleri sakla sadece yakmak için çıkar yeter.Yarım saatte beyinsiz ölüler kale aldı :D Ki komutan falan yok başlarında tek yaptıkları koşmak ve ısırmak.NK olayına zaten girmeye gerek yok.Çok boş bölüm.HBO ya yakışmamış.

Bleach son savaşı gibi anlamsız bir bölümdü. Oldu bittiye getirilmiş bir senaryo. Orman çocuklarına savaş boyunca hiç değinilmemiş olması cidden çok kötü. Nk’yı asıl yaratanlar orman çocukları. Flashback yapılabilirdi. Savaşın anlamı olurdu.

Arya’ya velet muamelesi çeken veya arya büyük laflar edince bu velet ne anlar diyenler gereken cevabı almıştır umarım.

Herkesten önce arya savaştı ölümle. Ölüm her an her dakika peşindeydi ve arya ölümü her zaman yenip ertelemeyi başardı.
Bu seferde başardı.
Üzülerek söylemeliyim ki 1000 sansa 1 arya etmiyor:/

Bu arada küçük mantık hatalara takılan arkadaşlara söylemeliyim ki gerçekten tad almak istiyorsanız bunlara göz yummak zorundasınız. Veyahut baştan kendinizi kasıp mantık hatalarını aramaya kalkmayın kendinizi mutsuz edersiniz.

Bölüme gelirsek süper bölümdü.
Ejder savaşı,her karakterin ayrı savaş sahnesi, çaresizlik ve tam ne oluyor lan derken ters köşe olmak işte bu duyguya BAYILIYORUM!

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık