Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61

Reversi

Gerçek bir stark'ken robb'u satan adamlar, gayrimeşru jon'u satmayacakları ne malum...
Kaldı ki,jon'un yardım isteyebileceği kimsesi yok,zaten direk dünün düşmanı tormund'a sordu.Kaç adamın var diye,
Sansa gerçek bir stark,özgüvenli konuşması normal.
Jon değişmese olly'i asmazdı.
Jon'un savaş açması bile, başlı başına değişimin göstergesidir.

Ne yani o kadar savaşçı hızlıca ateşten atlayıp şu ergene 1 yumruk atamadı mı ? 1 yumrukta öldürürlerdi la.Çok güzel giden bölümü sırf görkemli bitirelim diye saçmalatmışlar.Sonu hariç güzeldi.Jon da artık kim olduğunu kabul etse adam gibi harbi komutan olacak da.Neyse oldu gibi bişi.Haftaya bakalım ak gezenlerin toplantısından ne çıkacak.

Sen git Khal ol kadının biri gelsin ateşi devirsin yanıver. Rezillik :(
Cercei ve rahip kısımları her zamanki gibi baya bir baydı beni. Vadi + yabanıllar yürüyecekler Winterfell'e. Büyük bir savaş olacağı söylenmişti bu olabilir. Ramsay da Osha'dan baya bir hoşlanmıştı da naparsın kader.
Geçen hafta konuşulmuştu Bran'in büyük bir şey öğreneceği. R+L olduğunu tahmin ediyorduk ama o olmayacak gibi fragmandan göründüğü kadarıyla. Night King ile tanışabilir ve kim olduğunu öğrenebilir gibi geliyor bana bir dahaki bölümde. Iron Island'da da seçim başlıyor sonunda. Victarion gelse iyi olur böyle çok boş kalıyor ortalık.

Outlaw

Westeros'taki en büyük 2. ordu Tyrell ordusuymuş. Peki en büyük ordu hangisiydi? Lannister değildir herhalde öyle olsa bizim ikizler kendi askerleriyle yaparlar ne yapacaklarsa. Hem hikayenin başından beri bir şekilde savaşın içinde Lannisterlar. Jaime falan da Lannister ordusunun yarısını alıp Robb'a yenilmişti. Benim aklıma baştan beri pasif olan Arryn geliyor.

Ayrıca şu Cercei'den ve kısık sesli konuşmalarından sıkılan bir ben miyim :/ Dizinin başından beri her yerden çıkıyor arkadaş sıkıldım artık öl git ya. Onun yerine 10 kat daha şeytan biri gelsin yine razıyım bıktım artık şu kadından.
Randyll Tarly komuta ediyor en büyük orduyu diye biliyorum.

Fragmanda görünce güldüm yine. Şu sahneye bakıp bakıp gülesim geliyo. AK reis hakkı olan tahta oturur inşallah.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık