Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Khaleesi iş başında, Jona gelince Sansa'nın da gazıyla o da artık iş başında, demir tahtta da olaylar karıştı. Çarşı karışıyor mesajı veren bi bölüm oldu. Cüce reis ise her zamanki gibi. :)

Son düzenleme:
Jorah bitmiş. Dany ona son gecesini versin ve acısız bir şekilde ölsün de kurtulsun artık :(

Brienne ve Tormund da çok iyi bir çift olmaz mı lan hahahahhaha

bölüm genel olarak beklenen şekildeydi. Normalde beklenen ama bölümde beklemediğim vadi'nin savaşa girmesi ve dany'nin dothrakların başına geçmesiydi.
Vadi kuzeyle birleşecekti bu bölüm belli oldu.
Dany'nin dothrakları alıp mereen'e gitmesi de bekleniyordu.
Ben ejderhayla olur diye bekliyordum.
Sansa ve jon'un birleşmesi de bekleniyordu ama duygulandırdı :'( mektup güzel oldu. Kitaptakinden eksiği yok fazlası var.
Sezon fragmanında gördüğümüz serçeyle savaş da artık başlayacak.
Arya ve bran'ı görmedik herhalde sadece.
Bir de dizide olayları diğer karakterlere açıklama kısımlarıyla valit kaybetmiyorlar. dizi için yapılabilecek olan bu. Yoksa her açıklama diziyi 5 bölüm daha uzatırdı. Tabi öldüm dirildim de atlanacak gibi bişey değildi :D

derviş

Jon ölümden döndü geldi ama adam aynı hep bir kararsızlık amaçsızlık var adam da ancak biri ittircek ki harekete geçicek.

Ortalık karıştı, 6 bölüm kaldı ve akgezenlerle nasıl birşey olacak merak konusu. Davos "gerçek savaş ölülerle yaşayanlar arasında ve ölüler geliyor şüpheniz olmasın" demişti. Hali hazırda kesinleşmiş iki savaş var zaten. Hardhome tarzı bir bölüm olacaksa-ki olsun- nereye sığdıracaklar merak ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık