Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Ejderyalar Tyrion'a yamuk yapıcak diye tırsa tırsa izledim. Jon'da önce geri gelir izlenimi yarattılar, sonra büyü tutmadı izlenimi ama bölüm bitmeyince anladım geri gelecek. Canlandığı gibi hainlerin kafasını mı keser affeder mi bilemiyorum. Her öldüğünde geri mi gelecek bir de o sorun var şimdi ?

İzlediğim en güzel GoT bölümüydü, spoiler yemeden izlemeye çalışın derim. Ekşi ve twitterdaki GoT gündeminden vs uzak durun.

İzlediğim en güzel GoT bölümüydü, spoiler yemeden izlemeye çalışın derim. Ekşi ve twitterdaki GoT gündeminden vs uzak durun.
Ben biraz kaşındım. Bölüm çıkmış izle ne diye bakıyorsun konuya :( Şu yorumu okuyup izledim.
Ejderyalar Tyrion'a yamuk yapıcak diye tırsa tırsa izledim. Jon'da önce geri gelir izlenimi yarattılar, sonra büyü tutmadı izlenimi ama bölüm bitmeyince anladım geri gelecek. Canlandığı gibi hainlerin kafasını mı keser affeder mi bilemiyorum. Her öldüğünde geri mi gelecek bir de o sorun var şimdi ?

kafası giderse geri gelemiyor.

MDL_Roronoa

ÖLMEZSEM SIKINTI BÜYÜK dedi REYİZİNHO :D

Adam kuzeyden başlayacak öpmeye :D

Boltonlar duvara gidip çok temiz taklaya getirilecek yabaniler tarafından.Stannis'e ne oldu hala gösterilmedi değil mi veya ben mi kaçırdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık