Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Jon dirilince kimse Ramsey'in hareketlerden bahsetmemiş. Tyrion gidecek diye korktum baya ama ejderhaların neden bu kadar uysal olduklarına açıklarlar umarım ileride. Bran'i de gördük sonunda. Güzel bir giriş yaptı. Jaime'nin yaptığı atar da hoşuma gitti. Son olarak da Euron reyis geldi. Theon'un babasının öyle kendiliğinden düşüp ölmediğini de görmüş olduk böylece.

Jon'un dirilmesini görünce baya sevindim. Bu arda kitaba uygun mu Jon'un dirilmesi olayı? Bu arada bundan sonra ne kadar ölürse ölsün dirilecek mi? Söylediklerinizden onu anladım biraz.

Niye spoilerdan yazıyonuz la burası dizinin konusu zaten millet son bölümü izlemeden girerse kendi hataları zaten :D

Bi silah gösterilirse patlar muhabbeti gene tuttu. Ben Jon'un yaraları wolverin misali iyleşir diye bekledimde direkt uyandı herif.

Yabanilerde baya sadık çıktılar la adamlar baya baya Jon'un peşinden northu toparlıcak gibi.

HOHAHAHA Beklenen oldu sonunda! :D

Balon çakalı da öldü sonunda. Herif köprüye çıktığında aha bu kez tam kitaba uygun yapacaklar dedim, yine değiştirdiler ucundan terbiyesizler.

Tyrion ejder başlarından biri olduğunu gösterdi artık, kaçarı yok. Teoriler bir bir tutuyor. :D

Balon çakalı da öldü sonunda. Herif köprüye çıktığında aha bu kez tam kitaba uygun yapacaklar dedim, yine değiştirdiler ucundan terbiyesizler.

Tyrion ejder başlarından biri olduğunu gösterdi artık, kaçarı yok. Teoriler bir bir tutuyor. :D
Bizim bücüre ejdere binmek yakışırdı zaten. Ufak reyiz :a:Tam bir jokey.

Jon'un dirilmesini görünce baya sevindim. Bu arda kitaba uygun mu Jon'un dirilmesi olayı? Bu arada bundan sonra ne kadar ölürse ölsün dirilecek mi? Söylediklerinizden onu anladım biraz.
Kitap Jon'un bıçaklanmasıyla bitiyor. Yani bilmiyoruz kitaba uygun olup olmadığını.

Balon için köprüden düştü öldü denilmedi mi zaten kitapta? Bunu Euron'un yapmış olma ihtimali var. Değiştirdiler denemez bence tam olarak.

Zamanında yediğim spoilerlar sağolsun biliyordum Jon'un dirileceğini. Yine de hep " Ya dirilmezse? :S" diye düşünmeden edemedim ama. :D İyi oldu ya sevindim. O değil de bu bölümde ne çok kral kestiler la. :S

Bizim bücüre ejdere binmek yakışırdı zaten. Ufak reyiz :a:Tam bir jokey.
Aynen. en kısa boylu kalan Viserion, ona biner kesin. boynuna tam oturur. :D

Kitap Jon'un bıçaklanmasıyla bitiyor. Yani bilmiyoruz kitaba uygun olup olmadığını.

Balon için köprüden düştü öldü denilmedi mi zaten kitapta? Bunu Euron'un yapmış olma ihtimali var. Değiştirdiler denemez bence tam olarak.
Fırtınadan dolayı düşüyordu, Euron da o öldükten sonra geliyordu.
Fırtınayı çıkaran Euron olabilir zaten, onu düşünüyorduk. Herif çeşir çeşit kara büyüye bulaşmış ve öyle aniden de ortaya çıkmazdı. Hem de abisinin öldüğü zamanlar.
Muhtemelen o öldürmüştü ve diziciler de bu şekilde olayı basitleştirip gerçeği sundular.

Gelecek bölüm efsane olacak. Joy Tower var. Arthur reyiz iyi görünüyor. "Now it begins" :a:

Peki şu ölümsüzlük konusu? Arka sayfalarda hep dirilir felan dendi? :D Yanlış mı anladım yoksa?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık