Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
@Mercury Ben de oyumu çekmek istiyorum. Yapılan kural değişikliği içime sinmedi.

Bu kararı verdiğimde anket durumu ektedir.
Kime oy verdiğim ortadadır.
Bunu paylaşmamın sebebi karakterlerin aldıkları oydan kaynaklı böyle bir tepki vermediğimi göstermek içindir.

Bu kararı almamda ve içime sinmemesinde belli soru işaretleri etkili olmuştur. Neden olarak bu kadarını söylemekle yetineceğim.
Değiştirmek isteyen kişiler birden aktif olduğunda ayarlarız onu.

@Macrox la seni one Piece'ye başlatana kadar ne çileler çektim. Her gün sorduğun saçma sapan soruları cevapladım. Korsanfana kaydını bile beraber yapmıştık. Sen şimdi gelmiş oyunu Luffy'e veriyorsun. Dof bile bunu yapmazdı. Hiç yakıştıramadım sana :(

Değiştirmek isteyen kişiler birden aktif olduğunda ayarlarız onu.

@Macrox la seni one Piece'ye başlatana kadar ne çileler çektim. Her gün sorduğun saçma sapan soruları cevapladım. Korsanfana kaydını bile beraber yapmıştık. Sen şimdi gelmiş oyunu Luffy'e veriyorsun. Dof bile bunu yapmazdı. Hiç yakıştıramadım sana :(
Şahsen ben değiştirmeyeceğim ama;

Onun kontrolunü nasıl sağlayacaksın, değiştirmek isteyenleri neye göre belirleyeceksin ?
Değiştirmek isteyenler aktif olduğunda açacaksan neden kapattın ?

Şahsen ben değiştirmeyeceğim ama;

Onun kontrolunü nasıl sağlayacaksın, değiştirmek isteyenleri neye göre belirleyeceksin ?
Değiştirmek isteyenler aktif olduğunda açacaksan neden kapattın ?
Lobi yapmak için değiştireceklere izin vermeyeceğim zaten. Niyetinden daha emin olduğum uyeler için bir süreliğine acıyorum sadece.

Lobi yapmak için değiştireceklere izin vermeyeceğim zaten. Niyetinden daha emin olduğum uyeler için bir süreliğine acıyorum sadece.
Benim aklımda bir sürü soru işareti oluştu. Bu sebeple ankette oy değiştirilse de değiştirilme de ben oyumu çekmek istiyorum. Sanji oylarına -1 sayman yeterli benim için.

Ne zamandan beri Luffy'ye oy atmak boş yere oy atmak oluyormuş ben hatırlamıyorum. Luffy'ye acıyıp oy verenleri kınıyorum yok ihtiyacı olursa atarım felan bunlar nedir ya Zoro kadar Luffy de adamdır kimse kötülemesin onu arkadaş.Luffy kraldır.
Balıkadam adasından beri. Tam olarak söylemek gerekirse... Jinbe'nin Ace'i öldüren kişiler hakkında konuşurken Luffy'nin tıkınmakla meşgul olduğu andan beri :artiz:

Sanji fanları kızmış
Sanji fanı değilim, ilk öncelikle bunu belirteyim. Anket içime sinmedi ve bunun içinde kendimce sebeplerim var. Bunu da belirtmek isterim.

Edit: KF üyelerine duyuru:

Ben insanlara fan ya da hater yakıştırması yapılmasından memnun değilim. Diğer insanlar kendilerini bağlar. Bu sebeple bana karşı bu sözleri kullanmamanızı hepinizden rica ediyrorum.
:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık