Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
Benim oradaki çıkışımın sebebi bellidir. Hitap ettiği kitle bellidir. Zoro fanlarını direk hedef alan bir yazı yazmamakta orada. Bunu tekrar belirtiyim. Orada ki çıkışımın sebebi yukarıda editte belirttiğim "fan ve hater" yakıştırmasıdır.

Bu arada kişi önce kendini bilmeli :)

İnsanları genelleme yapmakla ve yaptıkları çıkışlarla suçlamadan önce dönde kendine bir bak istedim. Kişi önce kendini bilmeli sonuçta. :)
Arkadaşım, benim senin gibi iddia ettiğim bir şey yok. Neyin ispatı bu?

Luffy'i sordum, Alpamis bol bol cevap gösterdi. Maziden harikulade sahneler. Sıra sizde. :sapkali:
Ise gidiyorum, uzun uzun atamıcam lakin Zoro ne yaptı, neyi seviliyor diye anlatmaya gerek yok. Zoro anlatılmaz, Zoro yaşanır zira. Tüylerinin diken diken olduğu, gözlerinin ponçik ponçik dolduğu, gurur ve onurun, vefa ve arkadaşlığın, sessizce kopan fırtınaların adamıdır Roronoa Zoro :ühü:;):a::alkis::respect:

Ise gidiyorum, uzun uzun atamıcam lakin Zoro ne yaptı, neyi seviliyor diye anlatmaya gerek yok. Zoro anlatılmaz, Zoro yaşanır zira. Tüylerinin diken diken olduğu, gözlerinin ponçik ponçik dolduğu, gurur ve onurun, vefa ve arkadaşlığın, sessizce kopan fırtınaların adamıdır Roronoa Zoro :ühü:;):a::alkis::respect:
Helal olsun! Bir de kolay gelsin. He olur da görüşemezsek,

“Olur ya belki görüşemeyiz, iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.”

Mesajı editledim. Bir daha bakarsan ne demek istediğimi anlarsın. Daha fazla da bu konuyu uzatıp anketi baltalamak istemiyorum. İyi günler.
Sana tekrar söylüyorum. Benim senin gibi bu konuda çelişkiye gebe iddia ettiğim bir şey yok. Ben foruma uzun bir süre önce üslubumun değiştiğini, karşı tarafın yaptığı muamelenin aynısını yapacağımı dile getirdim zaten. Genelleme yapan kitle yüzünden aynı şekilde tavır aldığımı yer yer belirtiyorum zaten. Sana tekrar soruyorum. Neyi ispatlamaya çalışıyorsun?

Zoro'culara sesleniyorum. Söyledikleriniz hoşuma gitmiyor. İnsanları zan altında bırakıyorsunuz Sanji oyları Zoro haterlarının falan diyerek. Zoro oyları Sanji haterlarının oyudur diye baskı yapan görmedim şuana kadar. Yapan varsa onu da kınıyorum. :artiz:

Sonra insanlar Zoro fanları çatal dilli falan dediğinde naif Zoro sevem insanlar kırılıyorlar. Onlar üzerine alınmasın lütfen dediğimi.
Bu postu atmama sebep olan postlar 27. sayfadadır. Oradan itibaran konuyu merak eden okuyabilir.

@Shakky Bu bahsettiğin çıkışa sebep olan postlar ilgili sayfadadır. Çıkışı yapmamın sebebi de beni uygun davranmaya davet ettiğin rahatsızlıktan ileri gelmektedir.

Senin üslubunun ne sepeten dolayı öyle olduğu seni bağlar, beni rahatsız ediyorsa bunu belirtirim. O postta da rahatsızlığımı dile getirdim.

Gerekli açıklamayı yaptığımı düşünüyorum. Konuyu daha fazla baltalamaya gerek yok, bundan dolayı bu konu ile ilgili attığın postlara cevap vermeyeceğim. Tekrardan iyi günler.

Senin üslubunun ne sepeten dolayı öyle olduğu seni bağlar, beni rahatsız ediyorsa bunu belirtirim. O postta da rahatsızlığımı dile getirdim.

Gerekli açıklamayı yaptığımı düşünüyorum. Konuyu daha fazla baltalamaya gerek yok, bundan dolayı bu konu ile ilgili attığın postlara cevap vermeyeceğim. Tekrardan iyi günler.
Senin ortada "kişi önce kendini bilmeli" şeklinde bir iddian var. Yaptığım şeyin kendimle çelişen bir hareket olduğunu ifade ediyorsun. Sana böyle bir durum olmadığını ve neden olamayacağını söylüyorum. Dolayısıyla yaptığın yargılama asılsız ve boş oluyor. Senin yaptığın sadece rahatsızlık duygunu dile getirmek değil, bu rahatsızlıktan kaynaklı olarak karşındaki kişiyi yaftalamak. Bu da benim son mesajımdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık