Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Feng Shen Ji

Listeme aldım 40-45 gün içinde başlamayı düşünüyorum. Fakat seriyle ilgili viki sayfalarında vs. 3. Kısmın kaçta bittiğini göremedim. Ve devamı gelecek mi? Bir 4.sezon/seri? Ona göre 3.seri tamamlaninca toplu girişebilirim.
3. seri 80 sayı olarak tamamlandı. İngilizce ve Türkçe çevirisi devam ediyor.

MRTFR ve Voodoo ikinizide Teşekkürler. Demek kaldı cevrilecek 38 bölüm. Az kalmış. En iyisi ben hemen indirip stoklamaya başlıyayım :D

3. Sezondan 45 bölüm biriktirmişim. Çince tüm bölümlere bakmıştım lakin Turkce okumanın keyfi başka bir şeyde yok yahu.

3. Sezonda 20. bölüme geldim. ZongHeng TianXia'nın Cehennem Alevi tekniği işlevsel ve görsel olarak gayet güzel bir teknik. Pc yanımda olsa Ateş Kullanıcılarına ilişkin yeni bir anket açıp alırdım kesin. En kötü ihtimalle vs konusu açardım herhalde. FSJ gibi bir seriyi okuyup da vs konusu açmamayı anlayamıyorum zaten la, açsanıza Li Jing vs Luffy, Shi Xing vs Ace, Tian Wu vs WB... Ah ulan Pcyi getirmeyen kafama yav. :(

FSJ başyapıttır yahu güzel hiç de yeterli bir sıfat değil. FSJ den daha epik seri çok zor bulunur hatta bulunmaz yani o derece.
Ben konunun yer yer çok fazla uzadığını düşünüyorum. Öte yandan çizimleri, karakterleri ve dövüşleri gerçekten sağlam.
Ben okurken tam nerede kaldım hatırlamıyorum. NiTian ve tayfadakiler tanrıların mekanını basmışlardı ve NiTian'ın kalbi taşlaşıyordu. O bölümlerde bir yerde kaldım.

Serinin en şamaroğlanı karakteri Anka Kuşu. Ölümsüz felan ama önüne gelen tokadı vurup geçiyor.

"Favorim" denilecek çok fazla karaktere sahip.
Şu sıralar okumaktan sıkılmadığım serilerden, tekrar tekrar dönüp okuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık