Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Feng Shen Ji

Şimdi yeni çevrilmiş bölümü okuyorum da ah gounun şu iyileştirme hapları ne bitmek bilmez birşeymiş arkadaş halbuki sayıyla almıştı nerdeyse.Madenden beri kullanıyor tükenmemiş hala. :D

Seri bitti ama çevrilmedi hepsi tamamının çevrilmesi 1 seneyi bulabilir.Oku yani beklemen boşa.Evet tamamen renkli.
Sonuna kadar haklı. Seri böyle haftalık çıkmaya devam ederse kalan bölüme göre bitmesi tam 1 yılı buluyor. Üstelik bildiğim kadarıyla seri konusunda editör ve çevirmek sıkıntısı da çekilmekte bu yüzden ingilizcesinin gelmesi daha da yavaşlayabilir...

Seri hakkında bir detay yazacaktım konu hortlamışken yazayım.

Zen chan olanlardan sonra insanlarla bilgilerini paylaşacağını ve onları aydınlatacağını söylüyordu.Sanırım burada direk budanın alttan alttan tanrı olduğu mesajı verilmiş.Zen chan sanırım seride budayı teşkil ediyor.Adamlar inançlarını ve kültürlerini yedirip yüceltmesini iyi biliyorlar.Bilinçaltına yerleştirme konusunda başarılılar.

Listeme aldım 40-45 gün içinde başlamayı düşünüyorum. Fakat seriyle ilgili viki sayfalarında vs. 3. Kısmın kaçta bittiğini göremedim. Ve devamı gelecek mi? Bir 4.sezon/seri? Ona göre 3.seri tamamlaninca toplu girişebilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık