Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Feng Shen Ji

Dövüş dediğin, ciddi birkaç darbe alındığında karşındakini yere serer. Bu seride vur vur ölmüyorlar, ciddi bir şekilde yaralanmıyor karşıdaki, böyle olunca da seriye bakışım değişiyor. Fantastik öğeleri severim ama abartısı fazla gelir bana, ancak bazı karakterlerin ne yapacağını ve seri sonunu merak ettiğim için okumaya devam ediyorum.
Seviye farkını atlıyorsun burada. Arada ciddi seviye farkı olduğunda karşıdakinin ölmesi saniyeler sürüyor. Savaşın başındaki Müttefikler vs 100 Bilge öyle mesela. Bunun dışında Tanrılar - Onurlular - Karanlıklar ve bazı insanların (Ah Gou - Zi Yu) dayanıklılık sınırı çok yüksek, ki bu da çok net açıklanıyor seride. Yani Ah Gou'nun Yun Zhong Zi ile yaptığı aylar süren antremanlar ortada. Dayak yiye yiye dayanıklılık kazanıyor Ah Gou. Zi Yu da keza aynı, dünya turu esnasında tanrı kesip duruyor ve güçleniyor. 2 ve 3. sezonda çok fazla tek atma sahnesi var, abartı değil yani mantıklı açıklama yapıyor mangaka, altı boş kalmıyor.

Wowowowo sonunda bitirdim(gerçi anlamadığım yerler oldu) böyle bir seri görmedim arkadaş, olay kurgusu mu desem, manyak power up mu desem, Nitian nasıl bi adam hala anlamadımmı desem, süper bir seri diğerleri gitsin hokage olsun kk olsun godu bulup yemek tarifine koysun(gerçi toriko iyi gidiyor).

Neyse bana mızrakdan sonrasını anlatabilcek varmı anlamadım yabancı dilden bişey?
Mızraktan sonrası derken ? 2. sezondan mı 3. sezondan mı bilgi istiyorsun anlamadım, biraz daha açarsan yardımcı olabiliriz. :D

öylemi bitiyor :( devamı yokmu hay allah ya :D
Kehanet gerçekleşiyor ve seri bitiyor işte, çok iyi bir yerde bitti bence. Uzatmadan, sıkmadan, istediği kısımları çok net ve ayrıntılı şekilde açıklayarak bitirdi seriyi. İstese çok daha fazla uzatabilirdi tabi ama gerek yok bence o kadar uzatmaya. :D

Dövüş dediğin, ciddi birkaç darbe alındığında karşındakini yere serer. Bu seride vur vur ölmüyorlar, ciddi bir şekilde yaralanmıyor karşıdaki, böyle olunca da seriye bakışım değişiyor. Fantastik öğeleri severim ama abartısı fazla gelir bana, ancak bazı karakterlerin ne yapacağını ve seri sonunu merak ettiğim için okumaya devam ediyorum.
Kafaya taktığın şeye bak tek derdin bu olsun :D Hiç shounen izlemememiz lazım o zaman hepsinde söylediğin var çünkü.Luffy kanca yedi iğne etkisi gösterdi ona bakarsan.Ayrıca bu adamlar Tanrı serilerinde normal insanla bir değiller.

Mangaların Batılı isimde olması tamamda adeta Japonya'nın Yunanistan'ı olan çince olması ilginç.Ama ben beğendim güzel seriye benziyor.Çizimleri gayet iyi ve renkli olması,iki dövüş hareketini anlamak için bin takla atılan diğer renksiz mangalardan bu mangayı farklı kılacak gibi görünüyor.

Mangaların Batılı isimde olması tamamda adeta Japonya'nın Yunanistan'ı olan çince olması ilginç.Ama ben beğendim güzel seriye benziyor.Çizimleri gayet iyi ve renkli olması,iki dövüş hareketini anlamak için bin takla atılan diğer renksiz mangalardan bu mangayı farklı kılacak gibi görünüyor.
Feng Shen Ji bir manhua, yani çin yapımı. Aksi olsa bile bu pek ilginç bir şey olmazdı keza 'Teşekkür Ederim' adında bir manga bile var. Adam yazdığı mangaya Türkçe isim vermiş düşün işte.
http://www.animenewsnetwork.com/new...ishikawa-draws-tesekkur-ederim-manga-one-shot

Çeviren arkadaşların ellerine sağlık, ingilizce okumaya çalışsam heralde okuyamazdım; sıkılırdım, gitmezdi. Fena seri değil, umarım bundan sonra da okumaya devam ederim.

...Tian'ı sevmiştim, ölmemeliydi. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık