Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Feng Shen Ji

Ben bunu manhwayla karıştırmışım sonra farkettim.Yalnız manhua okumak mangalardan daha zevkliymiş,tabii hepsi böyle renkliyse.Renkli olup birde akıcı olunca epey sarıyor.Çizimlerde 10 numara.

Babası hurra dalıyordu ama oğlu tam bir çakal çıktı.Maden bölümlerini özellikle beğendim.Velet Aizen oldu,her taşın altından çıkmaya başladı.Keyfinden kaçmıyor birde okurken sövesim geldi. :D

6 tanrı gözüme güçsüz görünmüştü.Tam güç gösterilmemişler ilk bölümlerde,onun etkisi.Ama genel olarak tanrılar Tian dışında öyle çok hayal edildiği gibi değiller.Süper insan gibiler.Fmada tanrısal güç diyince güneş falan yaratılıyordu.Güç seviyelerinin biraz daha abartılmasını bekliyordum.Diğer serilerdeki birçok insan karakterin yetenekleriyle aynı aşağı yukarı.Sayıları biraz daha az olsa iyi olurdu.Hele düşmüşlerin insanlardan çok farkı yok hakkaten ezikler.

@Millennium Wizard

Daha güç seviyesinin katlanacağı yerlere gelmemişsin sen, böyle düşünmen o yüzden normal. :D Düşmüşler savaşçı kesim değil, muhalif kesim. O yüzden zayıflar. Başlarındaki Fu Yi, rahip işte, ordan düşün. Şafak baskınıyla ve yaşayan ölüler gecesiyle beraber güç seviyesi müthiş artıyor. 2. sezonda tavan yapıyor, 3. sezonda tavanı da delip başka yerlere yükseliyor. :D Şu an Tanrı olarak gördüğün şeyler, esasen Tanrı değil, 2. sezonda açıklanıyor zaten, oku işte. :D

Ah lan çevrilen kısma kadar geldim çok alışmıştım. :D Bundan sonra haftalık okumaya devam ederim.Seri gerçekten çok iyi.Atmosferi dışında karakterleri de iyi baya.

Zi yu - Erxing - Li Jing -Tian - Tian Kui - Shi xing - Zen chan - Xuan feng - Ah lan gayet sağlam favori karakterlerim.

Birkaç sayfa önce gördüm.Bu Shen Yen eski antik tanrının reenkarnasyonu değil miydi ? 100 sene önce farkına varıyordu hatta.O 3 gözlü tanrıyı Tian öldürdü diye biliyorum yoksa yanlış mı biliyorum ?

Ah lan çevrilen kısma kadar geldim çok alışmıştım. :D Bundan sonra haftalık okumaya devam ederim.Seri gerçekten çok iyi.Atmosferi dışında karakterleri de iyi baya.

Zi yu - Erxing - Li Jing -Tian - Tian Kui - Shi xing - Zen chan - Xuan feng - Ah lan gayet sağlam favori karakterlerim.

Birkaç sayfa önce gördüm.Bu Shen Yen eski antik tanrının reenkarnasyonu değil miydi ? 100 sene önce farkına varıyordu hatta.O 3 gözlü tanrıyı Tian öldürdü diye biliyorum yoksa yanlış mı biliyorum ?
Spoylır:Aslında spoylır değilde bu türkçe sezondan yazıyorum yine yeni başlayanlar okumak istemeyebilir.
Panqu antik tanrıların lideriydi , Shen yen onun reenkarnasyonu.Panqu ölmeden önce ruhum peşini bırakmayacak Tian derken de bunu kastediyordu.
Bai Long'ı idam etmek istedi Panqu ve diğer antik tanrılar, Hei Long(Tian) hepsini tek tek öldürdü vakti zamanında tek başına.

Konusu açıldı mı bilmem ama tartışasım geldi genel sohbetten sonra.Bilge kral güç sıralaması sizce nasıldır ?

Bence
1 - 2 güç birden kullanan
2 - Zen chan
3 - Xuan feng
4 - Tian Wu
5 - Bai Lian

Özellikle Bai Lian tam bir ezikti. :D

1.Kesinlikle Zhen Chan hatta Shen Yen 'den bile güçlüdür bence.
2.Lan Yue( 2 güç kullanan)
3.Tian Wu
4.Bai Lian
5.Xuan Feng

Konusu açıldı mı bilmem ama tartışasım geldi genel sohbetten sonra.Bilge kral güç sıralaması sizce nasıldır ?

Bence
1 - 2 güç birden kullanan
2 - Zen chan
3 - Xuan feng
4 - Tian Wu
5 - Bai Lian

Özellikle Bai Lian tam bir ezikti. :D
1 - Zhen Chan
2 - Lan Yue
3 - Tian Wu
4 - Xuan Feng
5 - Bai Lian

Aslında Bai Lian bayağı güçlü, ama Ah Gou'ya denk gelmesi çok büyük şanssızlık. Adamın yeteneği, doğrudan senin yeteneğini baskılıyor. Ah Gou'ya karşı durmak çok zor. :D

1 - Zhen Chan
2 - Lan Yue
3 - Tian Wu
4 - Xuan Feng
5 - Bai Lian

Aslında Bai Lian bayağı güçlü, ama Ah Gou'ya denk gelmesi çok büyük şanssızlık. Adamın yeteneği, doğrudan senin yeteneğini baskılıyor. Ah Gou'ya karşı durmak çok zor. :D
Valla onu bunu bilmem hem pisliğin teki (sövecektim az daha :D ) hemde ezik.Yumruk yiyince öldü lan şaşırdım. :D Vebaymış birde eskiden gui mui gibi işte.

Bence xuan sağlam.Güçsüz gözüküyor ama ciddileştiğinde öyle değil.Zaten seride bunun üstüne bastılar.Shen yen dedi.Adam hocasını öldürmüş.Rüzgarla delip geçiyor kurutuyor ciddileşince çok beter.Shi xingin aniden ona dokunamadığı sahne çok epikti.Bu tarz karakterler savaş sevmeyenler genelde epey güçlü olur.Zen chanda öyle işte aynı onun gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık