Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

91. müthiş bölümde Selene şova devam ediyor. Herkesi dize getirerek bir nevi Acno-çan yerine geçti. Ejderhalara savaş açtı ve Diabolos'u ele geçirdi. Bu arada bu Suzaku loncaya katılır, Kirie de öyle. Öte yandan Selene'nin hikayesi yeni başladı, Ft'nin iş zor ama daha yeni Erza'nın ağzının uğursuzluğu neticesinde FT takımının yok olma olasılığı doğdu. Endişelerimiz tavan yaptı. Suzaku gibiler ile karşılaşmak bir kenera tek bir Suzaku bize fazla. Şu şartlarda biz takipçilerin tansiyonu çıkıyor ama Maşima-sensei en iyisini bilir. Müthiş hikayeciliği ile bizlere ne gibi sürprizler hazırladı kim ne bilir. Müthiş bölümler bizi bekliyor. Öyle böyle değil, heyecan dorukta.

Beş Ejderha tanrısı Yedi günden esinlenilmiş. Eksik tek ejderha Pazar Gününün Güneş Ejderhası acaba ilerde bir güneş ejderhası görür müyüz? Eğer çıkarsa gördüğümüz en güçlü Ejderha olmasını bekliyorum ve Güneş elementinin Ateşten üstün olmasını Akainu'nun magması vs Ace'in ateşi gibi bir üstünlükten bahsediyorum.

-Pazartesi "Ay Günü" dür. = Selene

-Salı "Ateş Günü" dür. = Ignia

-Çarşamba "Su Günü" dür. = Merchobia

-Perşembe "Ahşap Günü". = Aldoron

-Cuma "Altın Günü"dür. = Viernes

-Cumartesi "Toprak Günü" dür. = Dogramag

Beş Ejderha tanrısı Yedi günden esinlenilmiş. Eksik tek ejderha Pazar Gününün Güneş Ejderhası acaba ilerde bir güneş ejderhası görür müyüz? Eğer çıkarsa gördüğümüz en güçlü Ejderha olmasını bekliyorum ve Güneş elementinin Ateşten üstün olmasını Akainu'nun magması vs Ace'in ateşi gibi bir üstünlükten bahsediyorum.

-Pazartesi "Ay Günü" dür. = Selene

-Salı "Ateş Günü" dür. = Ignia

-Çarşamba "Su Günü" dür. = Merchobia

-Perşembe "Ahşap Günü". = Aldoron

-Cuma "Altın Günü"dür. = Viernes

-Cumartesi "Toprak Günü" dür. = Dogramag
Bu ne @Riful Salı sallanır çarşamba çarşafa dolanır gibi.:hhh:

Bu ne @Riful Salı sallanır çarşamba çarşafa dolanır gibi.:hhh:
Maşima-sensei yine döktürüyor. Bahsi geçenler ejderha tanrıları. Muhtemelen geçmişte insanlar bu ejderhalara tanrı diyerek taptılar ve haftanın her bir gününe onların adını verdiler. Maşima-sensei günlerin adları nereden geliyor, bunu bile evren içinde mantığa dayalı açılayarak müthiş hikayeciğini gösteriyor, tekrar ve tekrardan....

92. müthiş bölümde Diabolos'un resmi bir lonca olduğu ve kanuna aykırı işlere kalkışmadıkları bilgisi ile Suzaku ve ekibinden müttefiklerin çıkış ihtimali daha da kuvvetlendi. Bölümde gördüğümüz kara şövalyelerin her biri Suzaku civarı güçlü desek sadece iki tanesi oradaki FT üyelerimize yeter de artar. Diğer Diabolos üyelerini de düşünürsek burada çok büyük bir savaş olacağını sanmıyorum. Güç farkı büyük. Öte yandan Natsu da bir gavat olmadığını göstererek Lucy'i taciz eden bunağa haddini bildirdi. Heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık