Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Bölümün yorunlarına yazmıştım burayada yazıyım Elefseria'ya katılıyorum büyüsü yanlış ellerde çok tehlikeli olup büyük zararlara yol açabilir bunun örneği bu büyünün çok çok daha zayıf bir versiyonuna yani arşiv büyüsüne sahip Hibiki, Oracion Seis arc'ında kilit rol oynamıştı ve yine bu büyünün çok daha zayıf bir versiyonuna yani süper arşiv büyüsüne sahip Crawford, Tartaros arc'ında kilit rol oynamıştı bu büyü internete benziyor ve Elefseria'nın dediği doğruysa onun kanun büyüsünün sağladığı bilgi arşivi, arşiv ve süper arşiv büyülerinden kat kat daha fazla ise mesela en basiti şuan aklıma geldi Sherria Gökyüzü Tanrı Katili büyüsünü bir kitaptan öğrenmişti ve bu kanun büyüsü ile belki içinde Tanrı, Ejderha veya iblis avcı büyüleri ve başka antik ve kayıp büyü türlerinin olduğu kitaplar bulabilir ve Hibiki'nin gösterdiği insanların beynine direk bilgi aktarımı yaptığı teknik ile oturduğu yerden insanların beynine büyüyü indirerek bir avcı veya antik, kayıp büyü kullanıcı ordusu yaratabilir.

93. müthiş bölümle birlikte Elefseria'nın güvenilirliği iyice sarsıldı. Asıl düşman olduğuna dair teoriler hep vardı ve şimdi bu teoriler güç kazandı. Bir tanrı ejderhasını yenebilecek kadar güçlü, yani yedinci tanrı ejderhası çok büyük olasılık Elefseria. Öte yandan sahip olduğu ejderha katili büyüsü bana kalırsa yalan. Sen ejderha katilisin, ne biçim bir büyüdür bu, kullanımı çok geniş olabilir ancak diğer ejderha katili büyülerine göre farklı bir tipte büyü. Doğruysa bile sakladıkları var. Artık hiç gözüm tutmuyor artık bu bunağı. Selene'yi tercih ederim. Selene demişken yine bir işler peşinde, eğleniyor kadın, seviyorum bu yönünü. FT gücüne güç katarak zorluklarla baş etme hususunda avantaj kazandı. Maşima-sensei bizlere büyük bir şov hazırlıyor ve gelecek bölüm heyecan dorukta.

94. müthiş bölüm Selene şovunu yaptı. İşte gerçek dünya lideri dedirtti bizlere. Oyunu kudu ve kuş ile izlemeye koyuldu. Yalnız o kuşta var bir iş var ama sonradan kokusu çıkar. Selene'nin espri anlayışı da güzel. Wendi ile Lili çiftine karşılık Gajeel ile Karla çiftini yaratarak bizleri güldürdü, ilahi Selene. Maşima-sensei bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Çocuk ejderha katilini Wendi'ye değil de Natsu'ya rakip etti. İşte şimdi Natsu bir çocuk ile amansız bir mücadele vermek zorunda. Kirie ile Laxus'un tekrar karşılaşması bekliyorum yalnız. Her cephede ayrı bir macera ve savaş var, merak ve heyecan dorukta.

94. müthiş bölüm Selene şovunu yaptı. İşte gerçek dünya lideri dedirtti bizlere. Oyunu kudu ve kuş ile izlemeye koyuldu. Yalnız o kuşta var bir iş var ama sonradan kokusu çıkar. Selene'nin espri anlayışı da güzel. Wendi ile Lili çiftine karşılık Gajeel ile Karla çiftini yaratarak bizleri güldürdü, ilahi Selene. Maşima-sensei bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Çocuk ejderha katilini Wendi'ye değil de Natsu'ya rakip etti. İşte şimdi Natsu bir çocuk ile amansız bir mücadele vermek zorunda. Kirie ile Laxus'un tekrar karşılaşması bekliyorum yalnız. Her cephede ayrı bir macera ve savaş var, merak ve heyecan dorukta.
Daha okumadım ama Natsu hızını alamaz oradan da Selene'e gider gibi geliyor. Çocuk dahi veya diğerlerinden farkla güçlü çıkmazsa tabii.

Daha okumadım ama Natsu hızını alamaz oradan da Selene'e gider gibi geliyor. Çocuk dahi veya diğerlerinden farkla güçlü çıkmazsa tabii.
Okuduğun vakit göreceksin, bu bölüm olaylar farklı bir hal aldı. Selene bizim yanımızdaki koltuğa oturdu gibi bir şey oldu. Yalnız çocuk gerçekten tedirgin eden cinsten bir rakip. Sonucu kestirmek zor.

Laxus yine güç seviyesi tahminlerini alt üst etti Elfman ve Mirajane ile denk giden ve hatta Mirajane'in kazanacağından emin olmadığı adamları 2 dakikada ezdi geçti.

Diablos'un en güçlüsü Kirin vs Fairy Tail'in en güçlüsü Laxus bu dövüş efsane olacak ben Laxus, Suzaku ile eşleşir diye düşünmüştüm o kılıç ejderhası artık bence o ile Erza eşleşir. Bu Diablos aşırı güçlü ve bu loncanın en güçlüsü Kirin'in büyüsü belli değil nedense Laxus kaybedecek diye endişeleniyorum bu Kirin beni çok korkuttu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık