Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Laxus yine güç seviyesi tahminlerini alt üst etti Elfman ve Mirajane ile denk giden ve hatta Mirajane'in kazanacağından emin olmadığı adamları 2 dakikada ezdi geçti.

Diablos'un en güçlüsü Kirin vs Fairy Tail'in en güçlüsü Laxus bu dövüş efsane olacak ben Laxus, Suzaku ile eşleşir diye düşünmüştüm o kılıç ejderhası artık bence o ile Erza eşleşir. Bu Diablos aşırı güçlü ve bu loncanın en güçlüsü Kirin'in büyüsü belli değil nedense Laxus kaybedecek diye endişeleniyorum bu Kirin beni çok korkuttu.

FT nin en güçlüsü şanks çakması karakterdi ona ne oldu öldü mü ?

@Sesshomaru

Oyuna gelme dostum. Gildarts Şanks'ın çakmasıdır dedikodusu çıkaran kişi her kimse en büyük op fanı ya da FT düşmanı ya da her ikisi birden olmaya adaydır. Kaliteyi takdir etmek yerine kıskanarak öyle bir yalan attı ki oraya herkesler inandı. Çamur at izi kalsın mantığı ile algı operasyonu yapıldı.

Asıl çakma Gildarts değil Şanks'tır. Eğer MF öncesi Şanks çizimlerine bakarsan Gildarts ile bir benzerlik göremezsin çünkü tasarımı farklı. Ama MF Şanks'a bakarsan Şanks Gildarts 2 olarak sahneye çıkıyor. Bu zamanlarda Gildarts çoktandır var olan bir karakter. Yani Şanks'ın MF'deki tasarımı Gildarts'tan çalınma. Hırsız olan Oda, Maşima-sensei değil.

FT nin en güçlüsü şanks çakması karakterdi ona ne oldu öldü mü ?
Bazı karakterler animeler de farklı tasarlanıyor sebebini bilmiyorum mesela renkli manga bölümlerinde Romeo'nun ve babasının saçı siyah iken anime de mor Gildarts'da benzer mangada bana benzer gelmiyor saçları anime de turuncu ama mangada kahverengi.

Bazı karakterler animeler de farklı tasarlanıyor sebebini bilmiyorum mesela renkli manga bölümlerinde Romeo'nun ve babasının saçı siyah iken anime de mor Gildarts'da benzer mangada bana benzer gelmiyor saçları anime de turuncu ama mangada kahverengi.

Yahu ben sana benzerliği değil o loncanın en güçlüsü bu iken neden laxus yazdın onu soruyorum. Tamam gildart orjinal olsun sizi mi kırıcam :D

Pardon o zaman ?. Bu Büyük Büyü Oyunları turnuvası gibi bir şey Diablos ve Fairy Tail loncalarından 7'şer kişi katıldı Fairy Tail'in 7 üyesi arasında en güçlü Laxus yani Gildarts Katılmadığı için.

Natsu düşman gözü ile baksa alır diye düşünüyorum Laxus'u.
Aslında Natsu ve Laxus'un benzerliği var ikiside dövüşün içinde gelişebiliyorlar bu yüzden kimin kazanacağından emin değilim ama Laxus ham güç olarak bana daha güçlü geliyor zaten büyü gücü de Fairy Tail'de bir numara denmişti.

Aslında Natsu ve Laxus'un benzerliği var ikiside dövüşün içinde gelişebiliyorlar bu yüzden kimin kazanacağından emin değilim ama Laxus ham güç olarak bana daha güçlü geliyor zaten büyü gücü de Fairy Tail'de bir numara denmişti.
Benzer değiller aslında. Laxus'un muhtemelen en önemli gelişmesi olan siyah yıldırma bakarsan bu bir teknik. Natsu gibi bir anda gücünü katlamıyor. Hatta Acnologia savaşında hepsi anca Natsu'nun yenebileceğinden emindi diğer ejder avcılarının (Mangada böyle mi bilmiyorum). Natsu en doğal ejder avcısı iken Laxus 2. tipti sanırsam.

Benzer değiller aslında. Laxus'un muhtemelen en önemli gelişmesi olan siyah yıldırma bakarsan bu bir teknik. Natsu gibi bir anda gücünü katlamıyor. Hatta Acnologia savaşında hepsi anca Natsu'nun yenebileceğinden emindi diğer ejder avcılarının (Mangada böyle mi bilmiyorum). Natsu en doğal ejder avcısı iken Laxus 2. tipti sanırsam.
Evet haklısın. Bahsettiğim şey şuydu Natsu arkadaşlarını korumak amacı ile savaşıyor ve kiminle savaşıyorsa savaş bitmeden bir güçleniyordu Mod açıyor, gizli teknik kullanıyor veya Dragon Force'a giriyordu ve Laxus'ta tekrar loncaya alındıktan sonra öyle savaşlara girdi mesela Jura ile savaşırken yenmek için gizli teknik kullandı ve bunu savaşın içinde geliştirdi yada işte dediğin gibi vücudu bitmişken ve karşısındaki robot yıldırıma karşı dayanıklı ilen Mod açtı kara-kızıl yıldırımlar kullanmaya başladı bu yönden savaş içinde gelişmeleri benziyor demek istemiştim.

Evet haklısın. Bahsettiğim şey şuydu Natsu arkadaşlarını korumak amacı ile savaşıyor ve kiminle savaşıyorsa savaş bitmeden bir güçleniyordu Mod açıyor, gizli teknik kullanıyor veya Dragon Force'a giriyordu ve Laxus'ta tekrar loncaya alındıktan sonra öyle savaşlara girdi mesela Jura ile savaşırken yenmek için gizli teknik kullandı ve bunu savaşın içinde geliştirdi yada işte dediğin gibi vücudu bitmişken ve karşısındaki robot yıldırıma karşı dayanıklı ilen Mod açtı kara-kızıl yıldırımlar kullanmaya başladı bu yönden savaş içinde gelişmeleri benziyor demek istemiştim.
Ben sadece Laxus'un böyle bir güç çıkaracağını sanmıyorum.
Bu da vardı ama bu bayağı eski tabii.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık