Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

orjinal slayerlar aslında daha güçlü,yani lacyrimayla slayer büyüsü alanlardan,3. tipler ise ezik ejderhalar tarafından egitildikleri için vede yine lacryimaya güvendikleri için yine zayıflar.

laxusu güçlü kılan kendi büyü gücü.yoksa natsunun potansiyeli ondan fazla,slayer gücüde fazla.ama laxus tam canavar.aynı dedesi gibi.jurayla denk dövüsüp onu yenmesi gerekiyordu artık.önünde sadece gildartz kaldı,birde yakında zaten natsu hepsini asar ;)

erza minervayı yener.erzadan daha güçlü bir kadın büyücü yoktur suan.gray,lyondan daha yetenekli bir tip.ve jvuiada daha ftye gelmeden ün yapmıs büyük bir su büyücüsü yani kazananlar belli.
Natsu laxus u geçse bile,gildartz ı zor geçer abi.O adamın karşısında direk ejder durur yani.Natsu havadan aldığı yıldırım ya da başka torpille bile zor durur.Ve şeytana dı sanırım bir kadın vardı.O erza ile kafa kafaya gitmiyor muydu ?

şimdi natsu laxsus muhabbetini bir kenera bırakıp ilk 5 aziz büyücüleri ne kadar korkunç olabilir ki çok merak ediyorum jura bile yanlarında çocuk gibi kalıyorsa

thosy

ben ne olduklarını merak ediyorum insan degillerse ne bunlar acaba
Lamia Scale'ın masterı muhtemelen - o kadar güçlüler ki insan olmasalar şaşırmazdım- tarzı birşey dedi orda. Yani ilk 4'deki büyücüler inanılmaz güçlü demek istedi sadece.

Gray ve Juvia muhtemelen unicon raid kullanıp yenecek rakiplerini. Erza -second orijin-'i saklıyormuş bunca zamandır. Tekrar en baştaki kadar güçlü oldu diyebiliriz sanırım(ya da daha güçlü). O da kazanacaktır analiz yeteneklerini kullanıp.

Sting'in kedisi sanırım Milenia'nın sırtında şu an. Sırtımda garip bir şey hissediyorum demişti ve kedi kafasına benzer bir şey vardı resimde sırtında görünen. Sting kediyi farkedince sakinleşir muhtemelen.

Şu andan itibaren mucize sonuç ya 5 Fairy Tail üyesinin de yenilmemesi ya da Sting'in 5 Fairy Tail üyesini tek başına yenmesi olur herhalde.

Natsu laxus u geçse bile,gildartz ı zor geçer abi.O adamın karşısında direk ejder durur yani.Natsu havadan aldığı yıldırım ya da başka torpille bile zor durur.Ve şeytana dı sanırım bir kadın vardı.O erza ile kafa kafaya gitmiyor muydu ?
gildartzı ejder tekleyip gecti.kendi söyledi,insanlar onların karsısında duramaz,o yüzden slayerlar var diye.yani daha o zaman hiro belli etti.gildartzın bile bas edemedigi ejderhayı,yenicek olanı işaret etti.natsu dragneel.gildartzın göreve gittigi ejderhada acnologiaydı sanırım ;)

yani natsu zamanı geldiginde hepsini gecer.o en güçlü aziz büyücüler, ne kadar güclüler bilemem ama, gildartz onlara denk dövüsebilir.kendisi hiç bir seyi sallamadıgı için, 10 aziz büyücüden biri degil.jura secilmiş,laxus temiz ilk 6 da,erza için her zaman 10 büyükten biri olur diyorlar.o en bastakilerde muhtemel gildartz kadar veya ondan biraz daha güçlüdür.

lamia scalein lonca baskanı gildartzı görse, donuna doldurur.adam tek basına alayını alırdı ordakilerin.purehito bile övgüylen bahsetti.bluenote stingerin, adını duyan titredi konsül savascılarından,gildartz agzını burnunu kırdı.yani o canavarlarında gücü gildartz 8se, en fazla 9 dur.asıl bomba 10 savas puanıylan zeref.bizim natsuda o seviyeye gelicek.çünkü zerefin kendisi bile ancak natsu beni yener dedi :ehe:

acnologiaydı zaten kendi söyledi adadayken.
bir kere okudum,kara ejderhaydı diye hatırlıyorum,acnologia diye hesap ettim öyleymiş saol ;)

gildartzı fazla büyütmeyin gildartzın seviyesi laxustan biraz daha fazladır 2.inci usta laxus icin gildartz seviyesinde diyordu
büyütülmiyecek bir seyi yok.makarovdan bile daha güçlü gildartz.purehito makarovla dalga gecti,ama bluenotu benden baska tutucak biri olcagı aklıma gelmezdi diyor.gildartz yendi.sonra makarov adam acıkca gel lonca baskanı ol,yani en güçlüsün dedi.adam kactı.ilk cıktıgından beri seviyeler pek oynamadı aslında.gray ve natsu en altta,üstlerinde erza ve mirajane,onların üstünde gerard ve laxus,hepsinin üstündede gildartz.şuanda hala aynı,laxusun dengi gördügümüz üzere jura,gerard.gercekten gildartz bambaska bir seviye.natsu,laxus dragon force modundayken, her ne kadar gajeelde yardım etsede indirdi,laxusu.gildarts ise natsuyu top diye oynadı.

su andada natsu,gray acık kapatıyorlar.muhtemelen özellikle natsu,basamak basamak loncanın tepesine cıkıcak.su andada asagı yukarı erza kadar güçlüdür natsuda.

yoksa ben her zaman natsu,gajeel ve laxustan yanayım.gildartz ölene kadar shanks cakması kalıcak gözümde :p

gildartzı büyütmücezde anconun karşına çıkmış ve hala hayatta olan tek insan heralde ada olayını saymazsak :D

Adamın dibisin Laxus.Sana olan saygınlığım kat be kat arttı. :D Erza-sama'da yine döktürüyor ortalığı. :cool: Yalnız Juvia Lucy'e aşırı derece de benzemeye başlamış. :S

Bir şey sorucam yaa. Şu laxus'ta fairy law yok muydu? Şu loncaya saldırdığı zamanlarda hani. bu 5'li savaşın başında onu kullansaydı bu kadar uğraşmaya gerek kalmazdı diye düşünüyorum ben.

thosy

Bir şey sorucam yaa. Şu laxus'ta fairy law yok muydu? Şu loncaya saldırdığı zamanlarda hani. bu 5'li savaşın başında onu kullansaydı bu kadar uğraşmaya gerek kalmazdı diye düşünüyorum ben.
Fairy Law'ı loncaya düşman görüşleri olan kişilere karşı kullanabiliyorlardı. Saberooth ve Kagura dışında kimseyi etkilemezdi muhtemelen. Ayrıca seyirciler de zarar görürdü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık