Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Baba adam direk ''Skills are not important'' yazmış. Bunun meali bizim için mashimanın içine türk kaçmış. Bizde de sesi çok çıkan haklı görülür ya adam da bağıran çağıranı winner ilan edicem diyor.

Sonunda düzgün bir vs. okuyacağız.Yalnız Laxus sen adamın dibisin. :D Zaten Laxus Fairy Tail içinde Gildartz'dan sonra 2.en güçlü kişi.Zorlansada yener diye düşünüyorum.Erza-sama'ya gelicek olursak haftaya şu diğer karının helvasını yeriz diyorum :oleyo2:

laxus normal bir dragon slayerdan daha güçlü sanırım.
orjinal slayerlar aslında daha güçlü,yani lacyrimayla slayer büyüsü alanlardan,3. tipler ise ezik ejderhalar tarafından egitildikleri için vede yine lacryimaya güvendikleri için yine zayıflar.

laxusu güçlü kılan kendi büyü gücü.yoksa natsunun potansiyeli ondan fazla,slayer gücüde fazla.ama laxus tam canavar.aynı dedesi gibi.jurayla denk dövüsüp onu yenmesi gerekiyordu artık.önünde sadece gildartz kaldı,birde yakında zaten natsu hepsini asar ;)

erza minervayı yener.erzadan daha güçlü bir kadın büyücü yoktur suan.gray,lyondan daha yetenekli bir tip.ve jvuiada daha ftye gelmeden ün yapmıs büyük bir su büyücüsü yani kazananlar belli.

Natsu aşması zor değil en kolay Natsu aşar. Karakter özellikleri verildiğinde Natsunun patlayıcı kuvveti en yüksek değerdi. Gücü stabil değil yani. Bazen çoşuyor bazen tek yiyor. En güçlü sihirli yaratıklar ejderhalar-açıklandı mı bilmiyorum da- bu adamlarda direk büyülerini ejderhalardan almışlar. Dragon force özellikle çok tehlikeli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık