Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Rogue çelik,metal falan olsa anlarım.Adam gölge lan ne alaka demir ile.natsu yerse bende yerim dedi,eski halinden 5 kat daha güçlü oldu.Önüne gelen başka büyü yerse ohoo.

Aç kurtlardaki kız Mirajane'den baya korkmuş anlaşılan. Gajeel sağlam güç artışı yaptı, gölge on numara güç valla. Sonraki bölümde de Laxus show görecez gibi.

Fairy tail de yeni güncele geldim.Anime bölümleri hangi gün çıkıyor bir de manga özel diye bir şey var şuana kadar hiçbir mangada görmedim özel ne demek oluyor.
Animesi cumartesi günleri çıkıyor.Manga'da 297.bölümdeyken göstereceği şeyi 300.bölümde göstermek istedi ve bunun için 2 bölümlük ara konu koydu.

jura-laxus berabere biter bence, jura'nın hilesiz hurdasız yenileceğini sanmıyorum oradaki elemanlar tarafından. Laxus'da böyle bir şey yapmayacağından berabere biter.
Erza dayak yiyor biraz daha az elbise giymenin vakti gelmiş :ehe:

laxusun gücü jura kadar vardır.ondan güçlü ise olsa olsa ancak gildartzdır.muhtemelen en güçlü insan büyücü su an gildartsdır.o 4lüyü ve zerefi saymazsak.

erza yine ucu ucuna kazanır gibime geliyor.benim laxustan beklentim bassın fairy lawı alayını indirip bir kerede puanları toplasın,ben olsam öyle yapardım.o büyüye ne minerva,nede jura dayanabilir,2 sininde sansı yok ;)

o buyu ıcın karsısındakının ıcınde kotuluk olması lazım dıye bılıyorum.yanı ordakı herkese ıslemez.
düsmanı gördügü herkeze saldırıyor.kötülük falan degil;) öyle olsa hiç bir halta yaramaz.iki iyi lonca carpıssa nasıl kazanıcaklar :flaugh:

When activated, a bright light envelops the area and inflicts heavy damage on whoever the Caster perceives from their heart as an enemy, leaving friends and bystanders completely unharmed. The choice between friend or foe is decided by the user's heart, and he/she can not lie to this Magic.

kullanıcının kalbi ayırımı yapıyor.sevdiklerine bir sey olmazken, düsmanı gördüklerini biçiyor.daha önce laxus kullandıgında,loncadaki kimseye bir sey olmamıstı,ama orada kalbinde laxus,loncadaki herkezi seviyor ve düsman görmüyordu ;)

senin dedigin gibi olsa purehito nasıl aynı büyüyle,makarovu tehdit edebilir.adam seytanın kendisi :ehe:

Ha şöle ya.Büyük adamların vs sini görelim.Ne öle bayılan adam,kalkıp gölge yutup tek atıyor falan.Kral vs olur bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık