Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Ezel (2009-2011)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 31 83.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 6 16.2%

• Kullanılan toplam oy
    37
İyi oyuncu o, yine de hikâye gereği Ramiz bitmez. En zor yerden bile çıktı. Yani suikast noktasında bile normalde dalıp delik deşik etmeleri lazım ama bir cacık olmuyor yaşlı haline bile... :S

Yani mantık aramaya gerek yok bu tip dizilerde ben daha çok hikâyeye bakarım, hikâyesi de guzeldi. Yani misal bir tabir var "Ali Cengiz oyunu" diye. Misal o bile karakter olarak işlenmiş Ali, Cengiz ve Eyşan muhabbeti üzerinden Ömer hikâyesinde.

En iyi dizilerden biridir bu ve bunun gibi pek çok ince hikaye sebebiyle.

Ramiz'e düğün girişinde silahı doğrulttu abisi. İstese sıkardı. Adam fabrikatör, karakolun yakınında bile geçmezdi.

Ramiz'e düğün girişinde silahı doğrulttu abisi. İstese sıkardı. Adam fabrikatör, karakolun yakınında bile geçmezdi.
O tarz çok şey var yine. Misal Kenan yaşlı hallerinde Ramize adam gönderiyor (Taksici) arabaya binince sıksa ölüyor...

İlerleyince Sherlock Ramiz işi çözüyor. Hadi tamam çözsün, Kenan özellikle "Çok iyidir" demiş adamda bunu biliyor. Pusu kursana 3-5 adam ile hallet vb.

Ya da Ezel-Ramiz mekana gidiyor adam dolabın içine pusmuş falan enteresan şeyler. Girince dümdüz sıksalar ölüyorlar. O yüzden bu tarz bakarsan çok açık var hikâyede... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık