Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Ezel (2009-2011)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 31 83.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 6 16.2%

• Kullanılan toplam oy
    37

Yayınlayan Kanal: Show TV, Atv
Sezon Sayısı: 2
Türü: Aksiyon, Dram
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Kenan İmirzalıoğlu, Yiğit Özşener, Cansu Dere

Ömer Uçar bir tamirhanede çırak olarak çalışmakta ve ailesiyle birlikte mütevazı bir hayat sürdürmektedir. Babası Mümtaz Bey marangoz ve aile şerefine çok dikkat eden, dürüstçe yaşamayı kendine ilke edinmiş bir insandır. Annesi Meliha Hanım görme engelli ama sezgileri çok kuvvetli bir kadındır. Ömer etrafındakilere çok çabuk inanan ve güvenen birisidir. Tamirhanedeki abisi saydığı Kerpeten lakaplı Ali ve çocukluk arkadaşı Cengiz en yakın arkadaşlarıdır. Ve bir de uğruna canını verebileceği, âşık olduğu Eyşan'ı vardır. Bu üç arkadaş bir gün Ömer'e ihanet eder ve Ömer ceza evine girer; burada karşısına Ramiz Dayı lakaplı bir adam çıkar. Ramiz ona arkadaşlarından intikam almasını sağlayacak imkanı sunar, böylece Ömer'in intikam hikayesi başlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ikinci sezonu beğenmedim. Kenan Birkan'ı intikamcı, psikopat beklerken sünepe çıkmıştı.

Bir de Kenan Birkan karakteri milat oldu. Birçok diziye ikinci sezonda baş düşman sokmaya basladılar. Senaristlere ilham vermiştir.

İhanete uğramış Ömer'i hayata bağlayan Ramiz'in, ihanet ettiği Kenan Birkan'ı başarısız bir şekilde işledikleri için efsane denilecek bir seviyeye çıkamadı maalesef. Baktılar ki dizinin en sevilen karakterinin imajı gittikçe kötüleşiyor, ortaya hemen bir mağduriyet (tecavüz ki Kenan'ın karakteriyle alakası yok) atılıp haklı gösterilmeye çalışıldı. Adam zaten, aldatıldığı metres uğruna üç çocuğu ölmüş gariban bir kadını kümes gibi eve terketmiş, başka şeyleri toparlamaya gerek var mıydı ki?

Son düzenleme:
jilet ahmet sevdiğimiz bir abimizdi. janti adamdı, adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi. mesela ben bilmem.
çok gülerdi, ben gülmem.
bu kapıdaki arkadaş abi köye para dediğinde sırtını dönerdi. ben dönmem.
agop, abi beni kapıdan al dediğinde dalga geçerdi. ben geçmem
jilet ahmet sevdiğimiz bir abimizdi ama parayı da bi tuhaf dağıtırdı.
ne varsa elinde gene döner dolaşır onun elinde kalırdı. benim kalmaz.
bizde para masaya konur. herkes ihtiyacı kadarını alır.
jilet abim silahını adamına taşıtırdı. ben silahımı saklamam.
abim bu masaya şöyle fiyakalı, ama biraz da yamuk otururdu. ben arkamı arkadaşlara verince, şöyle yaslanırım bi geriye.
koltuk sende kalsın kardeş, arkamda durma yeter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık