Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Ezel (2009-2011)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 31 83.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 6 16.2%

• Kullanılan toplam oy
    37
Arkadaş imkansız derken ki ses tonuna bakar mısın ya? Ulan bir adam tek kelime söyleyip nasıl bu kadar etkileyici kılabilir bir sahneyi. Vay arkadaş
Haluk Bilginer muhteşem bir oyuncu ya. Sekiz karakterini de izlemesi keyifliydi kısa süreliğine rol alsa da. Tema müziğini de ayrı bir severim.

35 bölüm Ezel şimdi başlıyoruz şimdi başlıyoruz deyip hiçbirşey yapmıyor. 2.sezon da başka birşeye evrilen garip dizi.

Kenan Birkan sonuna kadar haklıdır. Tecavüz olayı karakterine aykırı olarak hikayeye eklenmiş. Millet Ramiz'e sövmeye başladı diye yaptılar.
Ramiz Karaeski normalde kötü olarak gisterilecekmiş diye bir olay vardı yanlış hatırlamıyorsam. Zaten kendisi de ilk başta bu tarz sözler ediyor, hatalı olduğuna dair vb. Tabi daha sonra sözleri, yaptıkları, Tuncel Kurtiz oyunculuğu ile baya sevilince böyle bir durum ortaya çıkıyor sanırım.

Ramiz Karaeski normalde kötü olarak gisterilecekmiş diye bir olay vardı yanlış hatırlamıyorsam. Zaten kendisi de ilk başta bu tarz sözler ediyor, hatalı olduğuna dair vb. Tabi daha sonra sözleri, yaptıkları, Tuncel Kurtiz oyunculuğu ile baya sevilince böyle bir durum ortaya çıkıyor sanırım.

Aslında Ramiz kötü bir karakter. Klasik Çakır işte. Uyuşturucu satmaz, kadın satmaz ama karısını aldatır ve haraç keser. Bu iş iyice uyumsuz olunca tecavüzü işin içine soktular.

Abisini ölüme terk etmeside mi sonradan?

Hayır. Kenan'a iyi demiyoruz ki, Ramiz'e karşı olan davasında haklı. Tecavüz sebebine ''bana başka çare bırakmadın'' diyor Kenan. Aşkı için abisini feda eden birisi, aşık olduğu kadına mı tecavüz edecek?

Aslında Ramiz kötü bir karakter. Klasik Çakır işte. Uyuşturucu satmaz, kadın satmaz ama karısını aldatır ve haraç keser. Bu iş iyice uyumsuz olunca tecavüzü işin içine soktular.

Hayır. Kenan'a iyi demiyoruz ki, Ramiz'e karşı olan davasında haklı. Tecavüz sebebine ''bana başka çare bırakmadın'' diyor Kenan. Aşkı için abisini feda eden birisi, aşık olduğu kadına mı tecavüz edecek?
Abisini ölüme bırakınca aşk olmuyor işte saplantı oluyor, saplantılı adamın tecavüz etmesini garipsemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık