Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Ezel (2009-2011)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 31 83.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 6 16.2%

• Kullanılan toplam oy
    37
Aslında Ramiz kötü bir karakter. Klasik Çakır işte. Uyuşturucu satmaz, kadın satmaz ama karısını aldatır ve haraç keser. Bu iş iyice uyumsuz olunca tecavüzü işin içine soktular.

Hayır. Kenan'a iyi demiyoruz ki, Ramiz'e karşı olan davasında haklı. Tecavüz sebebine ''bana başka çare bırakmadın'' diyor Kenan. Aşkı için abisini feda eden birisi, aşık olduğu kadına mı tecavüz edecek?
Öyle zaten Ramiz de kendini iyi olarak göstermiyor zaten net şekilde. Çakır da öyle dediğin gibi o da herşeye karşı ama farklı kötü özellikleri var. Bir noktada da TV dizisi noktasında normal, sonuçta bir yerde izleyiciye karşı sempatik gözükmesi gerekiyor sevilmesi için...

Efsane dizidir. Ramiz dayı kötü olarak tasarlanmış bir karakterdir. Karakter popüler olunca büyük bir ihtimal kıvırma ya çalıştılar kötü olarak kalsaydı daha güzel bir iş çıkabilirdi bence.

Şu muhabbetler yüzünden Ramiz'in gençlik anıları videolarına takıldım yine. Tam da Kenan'ın abisiyle mekanda otururken, Ramiz ile Selma'nın onu aldattığı kısma denk geldim. İkisinin de yatacak yeri yok.

Öyle zaten Ramiz de kendini iyi olarak göstermiyor zaten net şekilde. Çakır da öyle dediğin gibi o da herşeye karşı ama farklı kötü özellikleri var. Bir noktada da TV dizisi noktasında normal, sonuçta bir yerde izleyiciye karşı sempatik gözükmesi gerekiyor sevilmesi için...

Dizideki en delikanlı karakter, Kenan'ın abisiydi. Arada Kenan olmasa Ramiz'i bitirdi.

Dizideki en delikanlı karakter, Kenan'ın abisiydi. Arada Kenan olmasa Ramiz'i bitirdi.
İyi oyuncu o, yine de hikâye gereği Ramiz bitmez. En zor yerden bile çıktı. Yani suikast noktasında bile normalde dalıp delik deşik etmeleri lazım ama bir cacık olmuyor yaşlı haline bile... :S

Yani mantık aramaya gerek yok bu tip dizilerde ben daha çok hikâyeye bakarım, hikâyesi de guzeldi. Yani misal bir tabir var "Ali Cengiz oyunu" diye. Misal o bile karakter olarak işlenmiş Ali, Cengiz ve Eyşan muhabbeti üzerinden Ömer hikâyesinde.

En iyi dizilerden biridir bu ve bunun gibi pek çok ince hikaye sebebiyle.

Kenan Birkan'ın tecavüz sahnesinin mantıksız olduğunu şuradan anlayabilirsiniz; yeni ev alıyorlar. Selma ise evi dayayıp döşemekten bahsediyor. Şuraya masa koyalım, buraya böyle yapalım diye neşeli bir şekilde anlatıyor. Kadının eve girişi bile mutluydu. Yani böyle bir durumda mı tecavüz etmeye karar verdi? Millet iyice Kenan'ın tarafına kayınca eklemişler bu sahneyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık