Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eski Ramazanlardan Aklınızda Kalanlar

Küçükken arkadaşlar gidiyor diye ben de birkaç kere gittim, tek hatırladığım şey namazın sonlarına doğru diğer rekatlardan farklı olarak eğilmedikleri (rüku galiba) bir yer vardı, ben sazan gibi eğilmiştim, bir de baktım herkes ayakta dikilmeye devam ediyor, utanıp hemen doğrulmuştum.😆
Meksika dalgasına yakalanmışsın :D çocukken yakalanmayan azdır.

Bir keresinde hatimli olduğunu bilmeden hatimli teravih kılınan bir camiye gitmiştim. Rekatlar o kadar uzun sürüyordu ki artık dayanamadım. Namazın yarısında secdede uyuyakalmıştım. Gecenin devamını hatırlamıyorum. Bir rivayete göre babam beni eve taşımış :D

Küçükken arkadaşlar gidiyor diye ben de birkaç kere gittim, tek hatırladığım şey namazın sonlarına doğru diğer rekatlardan farklı olarak eğilmedikleri (rüku galiba) bir yer vardı, ben sazan gibi eğilmiştim, bir de baktım herkes ayakta dikilmeye devam ediyor, utanıp hemen doğrulmuştum.😆
Camide fake atan çoktur hiçbir dinin ibadet ritüelinde bizdeki kadar dikkat testi yoktur

Yüksek frekansla fısıldayarak okuduğun duaları şaşırtan arsız dayılara ne diyorsun Carpe
Eskiden sesten çok etkilenmezdim ama son birkaç senedir etkiliyor. Ben de yaşlanmışım :)
Yaşlılara pek kızmam ve bu yaşında bile adam camiyi aksatmıyor ben niye beş vakit gelmiyorum diye iç geçiriyorum aslında datte ama bir gün biri akşam-yatsı arası hoparlörü son sese alıp kaside okudu Ulu Camii içinde. Samimi diyorum kendi düşüncemi duyamaz haldeydim. Üç dört kişi gelmiştik bir cemaat yaptık tek kelime kıraat duyan olmamıştır. Bu kadar adapsız iş mi olur diye epey öfkelendirmişti o ses.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık