Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eski Ramazanlardan Aklınızda Kalanlar

insanların ramazan anıları hep o ayda duydukları hazzı yansıtıyor. hadi bu nimetlere şükretmekten geliyor desek kalan aylarda da hazzı kovalıyorlar. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu deyip eski bahçeli evimizdeki ramazan sofrasını özlüyorum, çoşku değil dinginlik vardı asma yapraklarının altında

Teravih namazını en arkada kılar birbirimizle kavga ederdik. Gülüşür eğlenirdik. Cemaat te birşey demezdi. Geçen sene teravihte bizim gibi çocuklar değil normal kılan çocuklar bile yoktu.

Aile geniş bizim amcamlar halamlar iftar yapardık 20 30 kişi bahçede kocaman masalarda.

Harçlıkları biriktirip bayramda torpil kızkaçıran alırdık parkta patlatırdık.

Güzel günlerdi artık böyle çocukluk yaşayan olmayacak. Karşı binada kimin oturduğunu kimin nesi olduğunu bile bilmiyoruz. Eski dostluklar arkadaşlıklar ramazanın eski bereketi bile kalmadı.

Pes'te en zor modda ve en uzun sürede Türkiye ile Dünya Kupası kazanmak için uğraşırdım. 1 maç yaklaşık 1 saat sürerdi. Uzatma ve penaltılarla beraber tüm gün giderdi. Sadece 1 kere kazandım galiba turnuvayı. Uzun süreli maçlarda dikkat çok önemliydi. Maçlar gerçek maçlar gibi 2-3 golle biterdi. Arkadaşla oynar gibi oynayınca bilgisayar 7-8 tane atardı. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık