Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Enma, Güç Artışı Sayılır mı?

Sizce hangisi ?

• Bal gibi power up kardeşim.

• Dışarıdan öyle görünüyor ama değil.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
belki de olabilir bilmem. ordaki mihawkın lafını nasıl anlamamız lazım daha emin değilim. wanoda kılıç mevzularına biraz daha eğilirlerse anlaşılması kolay olacaktır. acaba her kılıç haki kaplayarak karakılıç gibi olabilir mi demek istedi yoksa karartılabilir mi demek istedi. benim için net değil ama elbette fikre yatkın bi taraf seçilebilir neden olmasın. ben şimdilik kılıcı yapan ustanın işçiliğine yani her kılıcın kalıcı kararamayacağına yatkın gibiyim, karartılabilir kılıçlar olması hem piyasayı hareketlendiriyordur :cool: hepsi kararıyorsa işimiz var :d
Mesela aynı şekilde bir kılıcın nasıl lanetli olduğu da açıklanmadı. Oda'nın cidden şu arcta bu konuların üzerine eğilmesi gerekiyor(du). Umarım arc bitmeden açıklar. Yoksa yalan olur.

Elbette power up. Olmasa niye Oda bu kılıç değişimi yapsın? Enma sayesinde diğer kılıçlarla yapamayacağı büyüklükte saldırılar yapabiliyor.

meh. kılıçta keramet olmasa onu tutan adama nasıl güçlrnecrk la bu ne dandik aforizma böyle. mesela ağırlık kaldırıyorsun, keramet ağırlığı kaldıranda diyorsun :S o zaman ağırlığa neden ihtiyacı var? hiç ağırlık çalışmadan gelişebilir mi ağırlık kaldırmada birisi meh yani :S
Ne diyim aga ''Mühür kimdeyse Süleyman o dur'' mu diyeyim.
Adamın orta kaliteli kılıcı oluyor ayrı dert vay efendim Mihawk ta en iyisi var diye bir isyan, adama iyi kılıç geliyor vay efendim bu kılıç çok iyi bu çok esaslı bir power up diye yine bir isyan. Ne bu tantana. Kılıçlar dümdüz kılıç bana göre. Mihawk çakıyla Zoro kesiyordu, aynı numarayı yıllar sonra Zoro Wano da yaptı. İşi bilen adam ekmek bıçağıyla bile zirveye oynar. Kılıçlarda bir keramet yok kullanıcıları çok iyi. Kullanıcılar çok iyi diye evren içindeki isimli itemler bu kullanıcılara gidiyor. Mevzu bundan ibaret benim için.

Ne diyim aga ''Mühür kimdeyse Süleyman o dur'' mu diyeyim.
Adamın orta kaliteli kılıcı oluyor ayrı dert vay efendim Mihawk ta en iyisi var diye bir isyan, adama iyi kılıç geliyor vay efendim bu kılıç çok iyi bu çok esaslı bir power up diye yine bir isyan. Ne bu tantana. Kılıçlar dümdüz kılıç bana göre. Mihawk çakıyla Zoro kesiyordu, aynı numarayı yıllar sonra Zoro Wano da yaptı. İşi bilen adam ekmek bıçağıyla bile zirveye oynar. Kılıçlarda bir keramet yok kullanıcıları çok iyi. Kullanıcılar çok iyi diye evren içindeki isimli itemler bu kullanıcılara gidiyor. Mevzu bundan ibaret benim için.
Çakı ile gezsin o zaman ne diye boyundan büyük kılıç ile geziyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık