Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. En Kötü Nesil Korsanları

Kami Enel kimleri yola getirir?

• Kullanılan toplam oy
    161
Dostum imparator diyemem ama bambaşka bir seviyede. Shanks ve Teach dışındaki İmparatorların Enel'e dokunma şansı dahi yok farklı bir durum söz konusu.
Daha çok Amiral seviyesine uygun fakat fiziksel güc bakımından bir Akainu değil. Amirallere bahşedilen gözlem , meyve avantajı vs hepsi Enel'e verilmiş zaten.
Sen bu seriyi okumayı bırak dostum. Samimi söylüyorum saçmalıyorsun. Forumda çok saçmalık döndü, seninki gibisini ilk defa okudum.

Sen bu seriyi okumayı bırak dostum. Samimi söylüyorum saçmalıyorsun. Forumda çok saçmalık döndü, seninki gibisini ilk defa okudum.
Senin yaşın kadar benim bu seriyi izlemişliğim var , seriyle alakalı olmayan bir karakterin adıyla forum nicki açan birisimi bu yorumu yapıyor ?

Dostum imparator diyemem ama bambaşka bir seviyede. Shanks ve Teach dışındaki İmparatorların Enel'e dokunma şansı dahi yok farklı bir durum söz konusu.
Daha çok Amiral seviyesine uygun fakat fiziksel güc bakımından bir Akainu değil. Amirallere bahşedilen gözlem , meyve avantajı vs hepsi Enel'e verilmiş zaten.
Big Mom ve Kaido Enel'e dokunamaz diyorsun yani. Wiper nasıl dokundu acaba. :hoo:

Jack'e 19 oy çıkması... Jack 2 vurur, üçüncüye gerek kalmaz. Yavaş kalacağını düşünenler de OP'deki meyve güçlerini çok yanlış değerlendiriyor. Bu listede, şunlara karşı şansı vardır.

Apoo, Bege, Hawkins, Killer, Bonney, Sanji, Koby.
Jack nereye vuruyor ya ? Adam gözünü açtığında vücudu komple sarılıydı gelmiş jack 2 vurur diyorsun , burayı trollediğini düşünüyorum ciddi anlamda. Seride en slow motion canlı olan zunishanın saldırısından kaçıcak ne kapasitesi var ne hızı var. Işık hızında hareket eden adama , serideki en hantal ,mamuth meyvesine sahip olan , en büyük özelliği mazlum gibi dayak yemeye dirayet göstermek olan bir karakterin vurabilceğini düşünmek bana çok değişik bir kafa geldi.

Big Mom ve Kaido Enel'e dokunamaz diyorsun yani. Wiper nasıl dokundu acaba. :hoo:
Big Mom önce yürüyen ağacı vurabilsin de ondan sonra Enel'e dokunsun. Ya arkadaş birisi agility diğer ikisi ağır str karakterler eğer oyun dilinde anlatmak gerekirse. Shanks çok seri olduğu için dokunmada sıkıntı yaşamaz , Teach ise manipule ediyor.
Seride gösterilen ilk gözlem haki kullanıcısı ve zaman atlamasından sonra Coby'nin gözlem hakisi kullandığını düşünürseniz şuan Enel'in seviyesini siz düşünün. Tek sorunu kibiriydi ama biz onu böyle sevdik.

Big Mom önce yürüyen ağacı vurabilsin de ondan sonra Enel'e dokunsun. Ya arkadaş birisi agility diğer ikisi ağır str karakterler eğer oyun dilinde anlatmak gerekirse. Shanks çok seri olduğu için dokunmada sıkıntı yaşamaz , Teach ise manipule ediyor.
Seride gösterilen ilk gözlem haki kullanıcısı ve zaman atlamasından sonra Coby'nin gözlem hakisi kullandığını düşünürseniz şuan Enel'in seviyesini siz düşünün. Tek sorunu kibiriydi ama biz onu böyle sevdik.
Enel ayda geliştimi ki?Bilemeyiz onu.

@Issho Maalesef bu seride bahsettiğin mantığı görebileceğimizi düşünmüyorum. Ben de isterdim hız savaşları, teknik savaşlar vs olsun ama. Hızın etkisi neredeyse hiç yok, teknik üstünlüğü de sadece meyve hiyerarşisinde gördük. Yani toplam güç bazlı bir seri. Mantık işlemiyor savaşlarda pek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık