Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. En Kötü Nesil Korsanları

Kami Enel kimleri yola getirir?

• Kullanılan toplam oy
    161
Hacı adam yıldırım jack koşsa ne olur. Dövüş yerde geçse belki farklı bir şey olur da bu şartlarda jack'in alma şansı yok gibi geliyor bana. Haki ile saldırıyı engellese bile Jack enele nasıl ulaşacak da vuracak asıl sıkıntı o
Bu mantıkla Law ve Borsalino serideki herkesi yenebilir ama savaşlar bu şekilde ilerlemiyor. Wiper nasıl Enel'in üzerine çökebiliyorsa Jack de gayet ulaşabilir.

Yav Snack yenilince Cracker geliyor Urogue'yi durdurmaya. Yaralı halde Cracker ile karşılaşıyor ve buna rağmen yakalanmayıp kaçmayı başarıyor. Supernovalar öyle güçsüz kişiler değiller.

O mantıkla Smoothie de hiç bir şey yapmadı Perospero kovalamaca sırasında Big Mom'u yönlendirmesine rağmen. Ne diyelim şimdi?
Smoothie çöp, overrated. Urouge güçsüz değil zaten X drake'in arkasından 6. Gelir bende süpernovalarda. Cracker > Smoothie genelde katılmasalarda benim için öyle. Perospero 700 bellyken Snack 600 ödül herşey olsaydı tatlı komutanı perospero olurdu. Cracker 860 olsada 932'lik Smoothiye beş çeker

Smoothie çöp, overrated. Urouge güçsüz değil zaten X drake'in arkasından 6. Gelir bende süpernovalarda. Cracker > Smoothie genelde katılmasalarda benim için öyle. Perospero 700 bellyken Snack 600 ödül herşey olsaydı tatlı komutanı perospero olurdu. Cracker 860 olsada 932'lik Smoothiye beş çeker
Ödül her şey değil zaten. Perospero gözümde Oven'in yarısı etmez.

Smoothie Cracker tartışmasına girmeyeceğim, ama Urouge sopasıyla pataklar Enel'i :ehe:

Buradaki tüm karakterler Enel'i döver dövemeseler bile sıkıntı yok Enel gibi dandik karaktere oy atacak değiliz :hıh:

Zoro'ya o şekilde davranmayacaktı :agla:

AHAHAHA Bu adam İmparator gücünde o zaman
Dostum imparator diyemem ama bambaşka bir seviyede. Shanks ve Teach dışındaki İmparatorların Enel'e dokunma şansı dahi yok farklı bir durum söz konusu.
Daha çok Amiral seviyesine uygun fakat fiziksel güc bakımından bir Akainu değil. Amirallere bahşedilen gözlem , meyve avantajı vs hepsi Enel'e verilmiş zaten.

Jack'e 19 oy çıkması... Jack 2 vurur, üçüncüye gerek kalmaz. Yavaş kalacağını düşünenler de OP'deki meyve güçlerini çok yanlış değerlendiriyor. Bu listede, şunlara karşı şansı vardır.

Apoo, Bege, Hawkins, Killer, Bonney, Sanji, Koby.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık