Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. En Kötü Nesil Korsanları

Kami Enel kimleri yola getirir?

• Kullanılan toplam oy
    161
Apoo,Urouge,Bonney,Killer,Koby,Hawkins ve Bege'i alır. Jack' de alabilir ama bunun için uzaktan saldırması gerek. Eğer kibrine yenik düşüp yakın dövüşe geçer ise tokatlar Jack. Geri kalanlar yenilmez gibi.

@Issho Maalesef bu seride bahsettiğin mantığı görebileceğimizi düşünmüyorum. Ben de isterdim hız savaşları, teknik savaşlar vs olsun ama. Hızın etkisi neredeyse hiç yok, teknik üstünlüğü de sadece meyve hiyerarşisinde gördük. Yani toplam güç bazlı bir seri. Mantık işlemiyor savaşlarda pek.
Kizaruyu izlemeni tavsiye ederim o zaman.

Herkes gelişti diye Enel gelişmek zorunda mı? Ayda ki adamların Enel bir ikili darbede indirdi.Gelişmesini sağlıyacak birşey var mı bilmiyoruz.
Hiç yenilmediği için adam kendini Tanrı ilan etmiş yaşadığı o yenilgi ona upgrade için sebep olucak. eğer hiç yenilmeseydi gelişmek zorunda değildi derdim.

Big Mom önce yürüyen ağacı vurabilsin de ondan sonra Enel'e dokunsun. Ya arkadaş birisi agility diğer ikisi ağır str karakterler eğer oyun dilinde anlatmak gerekirse. Shanks çok seri olduğu için dokunmada sıkıntı yaşamaz , Teach ise manipule ediyor.
Seride gösterilen ilk gözlem haki kullanıcısı ve zaman atlamasından sonra Coby'nin gözlem hakisi kullandığını düşünürseniz şuan Enel'in seviyesini siz düşünün. Tek sorunu kibiriydi ama biz onu böyle sevdik.
One Piece karakterlerinin gücü oyun karakterlerinin statları gibi işlemiyor. Bunun farkında olduğunu düşünüyorum. Senin öne sürdüğün mantıkla ilerlersek çok hızlı olan Kizaru ve ışınlanabilen Law'ın kimseden darbe yememesi gerekiyor. Ancak ikisinin de örneklerini mangada görüyoruz. Kaldı ki Enel düşündüğün hızın yanına bile yaklaşamıyor. G2 kullanmayan Luffy'nin çok hızlı olduğunu söylüyor bu adam. Soru görse Usain Bolt sanacak.

Kizaruyu izlemeni tavsiye ederim o zaman.
Neden bir bütün olarak ele almıyorsun ki? Işık hızında bilmem kaç yüz metre gidebilmek için 5 sn teknik hazırlığı iyi bir şey değil bence. Tekrar bir aktivitede görsek belki fikirlerimiz değişir ama hızıyla über bir gösterisi yok.

One Piece karakterlerinin gücü oyun karakterlerinin statları gibi işlemiyor. Bunun farkında olduğunu düşünüyorum. Senin öne sürdüğün mantıkla ilerlersek çok hızlı olan Kizaru ve ışınlanabilen Law'ın kimseden darbe yememesi gerekiyor. Ancak ikisinin de örneklerini mangada görüyoruz. Kaldı ki Enel düşündüğün hızın yanına bile yaklaşamıyor. G2 kullanmayan Luffy'nin çok hızlı olduğunu söylüyor bu adam. Soru görse Usain Bolt sanacak.
bu saydığın karakterler zaten kendinden yavaş olan hiçbir karakterden darbe yemedi. ben yanlış birşey söylemiyorum. Big Mom çok yavaş ve o yavaşlığı ile Enel'i yakalaması darbe indirmesi mümkün değil diyorum. Yonkoular başlı başına çok güçlü olmasına rağmen inanılmaz handikapları var onlarıda Katakuri gibi , King gibi adamlar kapatıyor.
Neden Jozu değilde Marco'nun Kizaruya dokunabildiği gibi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık