Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. En Kötü Nesil Korsanları

Kami Enel kimleri yola getirir?

• Kullanılan toplam oy
    161
bu saydığın karakterler zaten kendinden yavaş olan hiçbir karakterden darbe yemedi. ben yanlış birşey söylemiyorum. Big Mom çok yavaş ve o yavaşlığı ile Enel'i yakalaması darbe indirmesi mümkün değil diyorum. Yonkoular başlı başına çok güçlü olmasına rağmen inanılmaz handikapları var onlarıda Katakuri gibi , King gibi adamlar kapatıyor.
Neden Jozu değilde Marco'nun Kizaruya dokunabildiği gibi
Law'ın darbe yediği karakterlerin hepsi Law'dan daha yavaş çünkü Law ışınlanabiliyor. :eek:
Borsalino ise tam ışık hızına çıkamıyor ancak serinin en hızlı karakteri desek kimse itiraz etmez. Ancak Rayligh tarafından durduruldu.
Bunları tartışmanın hiç anlamı yok çünkü Enel senin söylediğin gibi bir hıza sahip değil. Diyorum ki adam G2 kullanmayan Luffy'nin atağı için "wow çok hızlı" diyor

Neden bir bütün olarak ele almıyorsun ki? Işık hızında bilmem kaç yüz metre gidebilmek için 5 sn teknik hazırlığı iyi bir şey değil bence. Tekrar bir aktivitede görsek belki fikirlerimiz değişir ama hızıyla über bir gösterisi yok.
Kizaru üç binalık mesafe için ayna açıyor ne ışığı :hhh:

OP karakterleri cidden çok yavaş manga içinde

Law'ın darbe yediği karakterlerin hepsi Law'dan daha yavaş çünkü Law ışınlanabiliyor. :eek:
Borsalino ise tam ışık hızına çıkamıyor ancak serinin en hızlı karakteri desek kimse itiraz etmez. Ancak Rayligh tarafından durduruldu.
Bunları tartışmanın hiç anlamı yok çünkü Enel senin söylediğin gibi bir hıza sahip değil. Diyorum ki adam G2 kullanmayan Luffy'nin atağı için "wow çok hızlı" diyor
Tamam o zaman Rayleigh ile Jack marabasını bir tutamazsın onu diyorum bende.

Kizaru üç binalık mesafe için ayna açıyor lan ne ışığı :hhh:

OP karakterleri cidden çok çok yavaş mangada görülenlerle
Kardeşim seriyi yanlış yorumluyorsunuz. Adam o kadar hızlı ki kendini yavaşlatmak için ayna kullanıyor. Adam ışık hızında saniyede dünyayı 7 kere döner eğer o aynayı açmazsa :) Meyvenin gücü muazzam kontrolü için böyle şeyler gerekiyor.

Bu mantıkla Law ve Borsalino serideki herkesi yenebilir ama savaşlar bu şekilde ilerlemiyor. Wiper nasıl Enel'in üzerine çökebiliyorsa Jack de gayet ulaşabilir.
Tam olarak bu mantıkla değil aslında. Mesela law oda içinde özgürce bir nesne ile yer değiştirebiliyor. Ki bu onu anlık olarak kizaru'dan bile hızlı hale getiriyor. Law fiziksel olarak ve haki olarak çok güçlü bir karakter değil. Bu sebeple enel ile karşılaşsa vuranın kazanacağı bir dövüş olur dedim. Mangaka kizaruyu da kısıtlamış sonuçta ışınlanamıyor tam olarak. Öbür şekilde olsaydı saldırı gücü yettiği takdirde elbette herkesi yenme şansı çok yüksek olurdu. Mangaka da sonuçta enelden de kısmış hatta kısmakla kalmamış adamı gökyüzüne taşımış. Bu meyve yetenekleri çok tehlikeli olduğu için bazı dezavantajları var. Fakat buna rağmen yıldırım meyvesi korkunç bir şey. Fakat dediğine katılıyorum. Olur da jack ulaşırsa kafasını kopartır herhalde enelin

Kardeşim seriyi yanlış yorumluyorsunuz. Adam o kadar hızlı ki kendini yavaşlatmak için ayna kullanıyor. Adam ışık hızında saniyede dünyayı 7 kere döner eğer o aynayı açmazsa :) Meyvenin gücü muazzam kontrolü için böyle şeyler gerekiyor.
WB'nin kafasını alayım dediğinde Marco tarafından durdurulmasaymış o zaman :bilmem:

WB'nin kafasını alayım dediğinde Marco tarafından durdurulmasaymış o zaman :bilmem:
O zaman dünyanın en güçlü adamına tek atsaydı seriyi tek başına yok edip bizde bu kafayla one punch man izledeydik ?
E. Oda işte bazı meyvelerin gücünü kısıyor , bazı alakasız meyveleride (mochi mochi no mi) coşturuyor.

O zaman dünyanın en güçlü adamına tek atsaydı seriyi tek başına yok edip bizde bu kafayla one punch man izledeydik ?
E. Oda işte bazı meyvelerin gücünü kısıyor , bazı meyveleride (mochi mochi no mi) coşturuyor.
Kendinle çelişiyorsun farkında mısın? Yazar kısıyorsa dediğin gibi neden Kizaru'nun kendi isteğiyle yavaş gittiğini iddia ediyorsun? Hani kutsallardan birine saldırıldığında dibindeki Sabaody'e savaş gemisiyle gidiyor bir de :/

Bir de meyveyi kısmak kendini aynadan yansıtmakla mı oluyor? Güzelmiş :D :fool:

One Piece serisinin en balon adamı herhalde
Enel'dir.Ya millet anlamıyo bu adam Gear ku-
llanamayan Luffy'den dayak yedi. Armament
Haki kullanabilen çoğu kişi Enel'i indirir.

@Issho Kizaru ışık hızında hareket etmediği gibi, Enel de elektron hızında değil. Meyveler ışığın ya da yıldırımın taklidinden öte gitmiyor olabilir. 700 bölüm önce Luffy'nin aldığı Enel'in hikayedeki yeri amiral ve üzeri bir seviye olamaz. Hikaye anlatımı açısından saçmalık olur ancak. Sen neye göre Enel'i birilerine aldırabildin çok şaşırtıcı. Bu adamın Kizaru'dan başka rakibi olmaması lazım sana göre.

Zaten koyduğun örnekler seriyi nasıl okuduğunu çok net anlatıyor. Mamut'un hortumundan kaçamamış, denizin ortasındaki gemide duran Jack. Haklısın birader.

Roxy de bu listedeki isimlerin hepsini yener bu arada. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık