Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. En Kötü Nesil Korsanları

Kami Enel kimleri yola getirir?

• Kullanılan toplam oy
    161
Power-up aldığını hesaba katıyorsak Teach Yonkou olmasından dolayı Luffy'de lastik olmasından dolayı onları alamaz. Onun dışında herkesi alır. Meyvesi zaten on numara meyve bu karakter harcandı çok önceden.

Eğer doğru düzgün power-up alır gelirse Luffy hariç herkesi alabileceğini düşünüyorum (o da Luffy antisi olduğu için yoksa güncel Luffy'e karşı power-up almış Enel alır Luffy'yi). Teach'e gelirsek Impel Down'da Luffy'nin tek bi yumruğunda (Jet Pistol) yerde kıvranmıştı (rol de yapmış olabilir). Ben burdan Teach'in çok dayanıklı biri olmadığını çıkartıyorum. Ve bu yüzden Enel hızını mızını kullanır ve Teach'i de alır. (tabii bence)

Eğer doğru düzgün power-up alır gelirse Luffy hariç herkesi alabileceğini düşünüyorum (o da Luffy antisi olduğu için yoksa güncel Luffy'e karşı power-up almış Enel alır Luffy'yi). Teach'e gelirsek Impel Down'da Luffy'nin tek bi yumruğunda (Jet Pistol) yerde kıvranmıştı (rol de yapmış olabilir). Ben burdan Teach'in çok dayanıklı biri olmadığını çıkartıyorum. Ve bu yüzden Enel hızını mızını kullanır ve Teach'i de alır. (tabii bence)
Teach'e o yumruğu atan Luffy'nin çok daha yavaş hali Enel'e çok hızlı geliyor.

Teach falan aldırılıyor şu adama akıl almaz bir konu oldu bu.

Hangi power up ile Teach'i alıyor ya bi anlatın allah aşkına.
Ya abi sen niye bu kdr üstüme geldin ki? Fikir belirtmişim bana yükleniyon. Diyorum ki ben böyle olacağını düşünüyorum. Oda fln demiş ki, Enel Grand Line'da olsa 500 M ödülü olurdu. Demek ki adam baya güçlü. Artı Luffy'nin yumrukları hızlı geldi demişsin, daha Oda o zmnlar çoğu şeyi otutturamadı ve Enel'i harcadı Luffy karşısında. Belki Enel Skypiea değil de ilk olarak çok çok sonra karşımıza çıksa o meyveyle çok büyük bi korsan olcaktı muhtemelen (muhtemelen bak). Ben de bunlara dayanarak diyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık