Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Zeki Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    96

Üye silindi 1004

Kuro nerede? Adam East Blue'un en zekilerinden biriydi.

Enel zeki değil denmiş ama, Enel'de dahiydi arkadaşlar sadece yaşadığı yer yüzünden bilgi birikimi yoktu. Hatta altının ne olduğunu bilmediği halde değerli olduğunu anlamıştı Enel.

Dof'un kurulu düzeni vardı , yıllardır kurduğu planları ama Law anlık kararlarla işi yürütmeye çalıştı.Elinde yeterince gücü yokken planla farkı kapatmaya çalıştı.Misal GreenBit'e amiralin gelmesini hesaplayamazdı, Dof'un hükümetten torpilli olmasını ona rağmen Dof'un da kendi ağzıyla söylediği gibi eğer duygularına yenik düşmese Dof'u altedebilirmiş.
Law işini Mugiwaralara bağlayarak zaten büyük riske girdi dressrosaya.Dof'un orada tayfası ve donquixoteye bağlı tonla adamı vardı şans eseri olaylarla onlar devreden çıktı.Teke tek zeka olaylarında da Dof arkasındaki torpil sayesinde öne geçti.Adaletsiz bir karşılaşmaydı zaten en başından biri hükümeti bile uyutacak dayanağa sahipken diğeri hemen gözden çıkarılıyor.
2 karakter arasında dediğim gibi çok az denebilecek bir fark var.Birbirine çok benziyorlar zeka konusunda.
Birinin kaybedecek çok şeyi ve o şeyleri koruması için kafa yorması lazımken öteki sadece Dof'u indirme derdindeydi. Dof aşırı zeki ki wg yi kullandı, denizci filoamirali bile dönen oyundan habersizdi. Adam Joker lakabının hakkını veriyor. Law ise zeka konusunda Dof'la yarışır elbet birgün boynuz kulağı geçer ama şuanlık bence Dof hala üstün.

Kuro nerede? Adam East Blue'un en zekilerinden biriydi.

Enel zeki değil denmiş ama, Enel'de dahiydi arkadaşlar sadece yaşadığı yer yüzünden bilgi birikimi yoktu. Hatta altının ne olduğunu bilmediği halde değerli olduğunu anlamıştı Enel.
Kuro ve Nami mangaka Beckmann'dan daha geride olduklarını açıkladığı için ankette yoklar.Sadece Doğu Mavi'nin en zeki ismini koydum o yüzden.

Üye silindi 1004

Kuro ve Nami mangaka Beckmann'dan daha geride olduklarını açıkladığı için ankette yoklar.Sadece Doğu Mavi'nin en zeki ismini koydum o yüzden.
Sonuçta bu insanlar East Blue'un diğer en zeki insanları ve ikisi de anket de olanların bir çoğundan daha zeki. Nami ve Kuro, Sanji'den daha zeki veya Lucci'den.

Sonuçta bu insanlar East Blue'un diğer en zeki insanları ve ikisi de anket de olanların bir çoğundan daha zeki. Nami ve Kuro, Sanji'den daha zeki veya Lucci'den.
Nereden biliyorsun öyle olduğunu ? Ankette bir ismin daha üstün olduğu kesin olduğu için ankete almak saçma olurdu bana göre.
Kuro dediğin adam Crocodile'ın yaptığı planlardan çok daha ufak çaplısını düşünüp uygulamaya çalıştı.O kadar güçlü olmadığı için yelpazeyi genişletememiş olabilir ama güce göre oranlarsak çok bir artısını görmüyorum yinede.Sanji zeki adamdır.Law'ın amacının kaidou falan olmadığını hemen anladı.Sanji'nin kafa çalışıyor ama ortada leyla gibi dolaşıyor adamın tarzı bu.Luccide iyi bir analizci.Daha luffy kendi bilmiyordur gear 2 nasıl çalışıyor adam görür görmez çözdü.Zaten filmde gösterilen doğruysa luffy tesadüfen bulmuş akıl etmesi zor.

Oda söylemiş sbs de sanırım.

zeki karaktere gelince benim açımdan en zeki sevmesem de teach.
Yok söylediğini biliyorum mesela Kuro ve nami içinde zeki demiş yani East Blue için ama onların hani zeki olduklarını belirleyecek etkenler var ama Backman nın yok o yüzden dedim :) Ben direk Law a verdim gerçi Dof da aşırı zeki de işte....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık