Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Zeki Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    96
Ben Bechmanın hangi zekiliğini gördünüzde işaretlediniz kizaruya silah doğrultunca zeki mi oluyor ? Ben Teach dedim çünkü adam kusursuz bir plan yapmış ve kafa zehir gibi çalışıyor. Çok güzel yerlerde risk alıyor (deprem meyvesi) gereksiz işlere girmiyor (Akainu).

Sana ne kadar mantıklı geliyorsa bana o kadar hayranlıkmış gibi geliyor şuraya ben beckman içinde olduğu 5 tane manga sayfası koy desek koyamayız. Yonko tayfasında bir adam o kadar, öbür tarafta dünyaları yöneten adamlar var, teach mesela yaptığı herşeyi yıllarca planlamış teach diyenlere bişey dedik mi hayır. O yüzden o kadar adamlar içinde ben beckman seçilmesini ben hayranlık olarak algılıyorum.
1.

2.

3.

4.

5.

Acaba Dragon'un 5 farklı bölümden 5 farklı görünüşü var mıdır diye merak ettim. Nede olsa kimse diğerlerine bir şey söylemiyor.

Benn Backman'ın "Kılını kıpırdatma Kizaru" demesi ve Kizaru'nun çokda tın demesi yüzünden Benn elendi Geriye Teach kaldı.

Laan tuzak mıydı bana hazırladığın bu? Okumadım bile baktım sengoku var direk bastım geçtim onu ben. Ule ne çakal adamsın sen :D. Bu arada benden başka 2 kişi daha oy vermiş kimse onlar göreyim bi ödül verecem ona.

@montana
Harbi çok iyi yapıştırdın cevabı. Bir şey demiyorum, bir daha da sana bulaşmam sanırım :D. MW, biraz taktik öğren.

Montana da iyi cevap vermiş,o hava var gerçekten. :D Sanki yazlık alıp yerleşmiş gibi duruyor.

Beckmann doğu mavinin en zekisi olduğu için ankette bu arada.Normalde Kuro ve Namide ankette olabilirdi ama onların daha geride olduğu zaten belli olduğu için ankete almadım.Sıralama verilmeden en zekileri denilseydi bu ikisi de ankette yer alacaktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık