Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

Çok güzel bir kitap. Akıcı ve gerçekçi bir dille anlatmış yazar anlatılanları.. Okuduğum seri bitince diğer kitaplarını da okuyacağım kesinlikle. ^^

'
'Eğer cesur değilsen samimi olamazsın.
Eğer cesur değilsen sevemezsin.
Eğer cesur değilsen güvenemezsin.
Eğer cesur değilsen, gerçeğin peşine düşemezsin.
O yüzden, önce cesaret gelir.
Ve diğer her şey onu izler.''

icdedpeople

Umut Sarıkaya hala gülmekten çatlatabiliyor. Ve hala kahkahalarınızın arasında kalbinizin bir köşesini sızlatabiliyor.

Nar Ağacı

İki büyük savaşın savurup yeniden şekillendirdiği hayatlar, muhaceret, mücadele, kader, farklı inançların aktığı ortak zemin, üç ülke ve üç sevda Nazan Bekiroğlu’nun mürekkebi aşk olan kaleminde buluştu. “Nar Ağacı” hayal kadar zengin, roman kadar güzel, tarih kadar gerçek bir hikâye… İncelikle işlenmiş karakterleri, son derece zengin detayları ve dönemi anlatmadaki maharetiyle okuyanı çarpacak ve yıllarca unutulmayacak bir kitap…

Daha bitirmedim ama sona yaklaştım. Baya güzel bir kitap. Tavsiye ederim!:good:

Kitabını ve filmini defalarca tekrarladığım bir eser.
Hele kitabını her okuyuşumda yeni şeyler keşfediyorum.
Herkes hayatında en az bir defa bu kitabı okumalı.

Umut Sarıkaya hala gülmekten çatlatabiliyor. Ve hala kahkahalarınızın arasında kalbinizin bir köşesini sızlatabiliyor.
Üç mü? Üç ne ara çıktı? Neden kimse bana haber vermedi? Bu nasıl iştir arkadaş? Yarın gidip alayım bari.
Geçen hafta burda üçüncü kitabın çıktığını görünce, dediğim gibi ertesi gün gidip aldım. Hemen okuyup bitirmeye kıyamadım o yüzden ilk iki kitabı da tekrar okuyayım dedim. Sanırım bugüne kadar okuduğum bütün kitaplar arasında en sevdiğim ve en çok eğlendiğim kitaplar Umut Sarıkaya'nın kitaplarıdır.

Benim de Söyleyeceklerim Var Üçleme

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık