Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
ch3rl0b11n En sevdiğim (ama eklemeyi unuttuğum) yazarlardan birini paylaşmışsın . :D Hakan Günday edebi anlamda tamamen farklı bir dünyadır . Üslübu biraz tuhaf kaçabilir ama okumadıysan Kinyas ve Kayra sını öneririm :D
Kinyas ve Kayra elimde bulunuyor. Şu an okuduğum kitap bitince ona geçmeyi düşünüyorum ancak konusunu ve içinden birazını okudum. Klasik Hakan Günday. Sıkı bir hayranı olmasam da severim yazdıklarını. Çok uçuk şeyler yazıyor adam.

Aptallar Erken Ölür

Arka kapak yazısı:
Mafia'nın egemen olduğu yeraltı dünyasını efsaneleştiren Baba'dan sonra bu kez, Aptallar Erken Ölür'de başka bir efsane dünyasının; Las Vegas kumarhanelerinin başdöndürücü hareketliliği, gözkamaştıran parlaklığı içinde açılıyor perde. İdealleri için mücadele ederken, 'mangır' için işi düzenbazlığa döken sanatçının iç dünyası açıklıkla sergileniyor. Sonra, başarıya ulaşan sanatçının ardından yine parıltılı bir dünya; Hollywood'un stüdyoları, Beverly Hills'in otelleri, villaları içinde dönen sinema dünyası. Roman, Mario Puzo'nun ustalığının yanısıra, kendi yaşamının deneyimlerinden de güç alan bir içtenlik kazanıyor böylelikle.

Bu kitabı daha okumadım da, okumaya niyetliyim. :A

The Great Gatsby

En sevdiğim yazar olan F.Scott Fitzgerald'ın en önemli kitaplarından biri. Bendeki baskısının fotoğrafını bulamadım o yüzden paylaşmıyorum. Arka kapak yazısını filan da sallayın. Kitap tek kelimeyle harika. Hatta abartırsam belki de en iyi roman (bana göre)

Hani insan kendi yaşamını bile anlayamıyor, ama öyle ayrıntılı duygulu ve açıklayıcı ki, Gatsby'i Daisy'i Nick'i Tom'u Jordan'ı, kitaptaki herkesi, yaptıklarını, sebeplerini ve sonuçlarını çok güzel anlıyorsun.

Yakında filmi de gelecek zaten, önden bi okumanız iyi olur.

Akıcı bir kitap güzel yazmış okumanızı tavsiye ederim pek merak uyandırmayan bir kitap sürüklüyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık